Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha együtt vagyok valakivel már 5 éve és én másra vágyom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és együtt vagyok párommal már 5 éve. Különösebb probléma nincs a kapcsolatba csak mint ha már unnam! Másra vágyom. . A 30-35 éves kategóriára gondolok.. ez normális vagy apa komplexus?
2016. máj. 14. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Apakomplexus szerintem 40 feletti férfiakkal lenne. 10-15 év úgy, hogy 22 vagy, ez normális. A lényeg, hogy ne csald meg a barátod, semmiképp sem. 26/f
2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs itt apakomplexus. Egyszerűen változik az ízlés, tetszenek azok és kész. 5 még gombócból is sok, nemhogy párkapcsolati évből. :D Csak viccelek, de amúgy mégsem. Nyilvén belefásultál, teljesen normális. Csak ne dugj félre.
2016. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Normális, de ha mással akarsz lenni, akkor előbb szakíts a pároddal szerintem. Legalábbis így lenne tisztességes.
2016. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális, meguntad, elmúlt a szerelem. Nem ő az igazi, ideje továbblépni.
2016. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott megcsalni. Nincs is olyan akivel lehetne. Nem ismerkedem sehol senkivel, csak ha pl megyek valami étterembe és ott látom azokat az igazi 25ev feletti férfiakat na akkor van az hogy nekem már nem egy olyan kell akivel csak a szex szex szex... Persze a jó szex minden kapcsolat alapja, de ne hogy már csak a szex miatt.. :( meg nem komoly egyáltalán. Kicsit nehéz lenne elhagyott mert roppant mód nagyon ragaszkodó típus, főleg mert apja nem volt és fontos neki a család, de nekem már ő nagyon unalmas. Nem tudom még azt se hogy szeretem e még vagy már csak a megszokás van :/
2016. máj. 14. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális. Gyakorlatilag a kapcsolatok 90%-a kifullad kb 3-5 év után abban az esetben, ha ez idő alatt nem lesz gyerek.
2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
#4 Mondjuk azért ez téves szerintem, hogy ha elmúlik a szerelem, akkor nem ő az igazi. Senki sem szerelmes örökké.
2016. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:

Igen. Ezért mondom, hogy tényleg a hosszú távra szóló kapcsolatok (10-20év-valamelyik fél halála) többségét általában a gyerekek, utódok szokták stabiilizálni. A szerelem elmúlik úgy is és annak semmi értelme, hogy valaki mondjuk 50 éves koráig 5-5 évente váltogatja a tartós kapcsolatait, amíg el nem múlik a szerelem, aztán megy a következőre, aztán mire kiöregszik egyedül marad.


Nekem is az van a fejemben, hogyha majd abban a korban összejövök valakivel, amikor már gyereket is szeretnék, akkor vele olyan 2-3 év együttélés után maximum legyenek babák, mert a szerelem úgy is elmúlik, de az átalakulhat egyrészt szeretetté, másrészt az utódok közös felnevelése normális emberekké képes összetartani az embereket :)

2016. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. De szerintem a gyerek nem törvényszerűen köt össze két embert! !!
2016. máj. 14. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem. Rengeteg pár szétmegy, akiknek van gyereke.


De megfordítva nézd a dolgot. Remélem érted. Tehát nézd meg a párokat, akik együtt vannak már 10-20-30 éve vagy régebb óta. Na az ilyen kapcsolatok legalább 90%-ában van gyerek.

2016. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!