Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő vagyok,3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok,3 éve vagyunk együtt a párommal. Szeretem, de nem vagyok szerelmes. Mit tegyek? Szeretnék komolyan tervezni, házasság, gyerek, de úgy érzem nem ő az igazi. Várjak?

Figyelt kérdés
Szeretem,persze voltak már viták ,de jól megvagyunk. Viszont nem vagyok szerelmes, egyszer voltam az. 28 évesen szeretnék az igazival lenni, és attól félek,hogy nem ő az. Szexre sem vágyom vele, inkább csak megszokás van. Mi legyen? Nem szeretnék szakítani,mert nincs okom, szeretem. Várjak? Meddig? Tanácstalan vagyok.
2016. máj. 14. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el,ha már szexelni sem akarsz vele egyre rosszabb lesz.
2016. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell eldöntened, hogy milyen életet szeretnél élni. Ha boldogat, akkor kockáztatni kell. Ott kell hagyni, új dolgokat kipróbálni, kilépni a komfortzónádból.


Ha elég neked a ez a langyos víz, akkor maradj.


Ezt te tudod eldönteni, senki más.

2016. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mire szeretnél várni?


nekem az éppen elég indok a szakításra, ha nem szeretnék kifejezetten vele lenni.

2016. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lépnék az eszemmel, szívem maradna. szeretem és nagyon ragaszkodó vagyok sajnos. Viszont ez így nem maradhat érzem.
2016. máj. 14. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak szereted mint barátot és már a szexet sem kívánod, állj elé és mondd meg, szerintem 28 évesen nem kellene ebbe beletörődni, lépj ki és találd meg az igazit.
2016. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor ragaszkodj és élj igy.ne panaszkodj.
2016. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Annak mi ertelme van, higy vele maradsz? Szereteben kell leelni az eletet. Ugy akarod felbeveleni a kozos gyerekeiteket, hogy az apjukhoz nem kotodsz? Milyen kep alakul majd ki a gyerekeidben ha azt latjak, hogy anya es aoa ek vannak hidegulve egymastol? Mert azt keszpenznek veheted, hogy ez csak jobban ki fog hulni mig mar utalni fogod az egeszet mert szeretere es jo szexre fogsz vagyni egy olyan emberrel akit igazan szeretsz es o viszont szeret. Es a ferjed ezt nem fogja tudni megadni neked.


Lepj tovabb ebbol meg most mielott jobban beleragadsz.

2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Há ha neked ez nem elég ok, hogy nem vagy belè szerelmes, már a szexet se kívánod vele, és nem tudsz vele tervezni... :)



Èn 30 éves koromig totojáztam mire rávettem magam, hogy lépjek, pedig már vagy 3 éve tudtam, hogy kéne, mert semmi értelme.

2 nap híján, pont 1 évre rá megismertem a férjem, 3 év múlva megszületett a fiúnk, és boldogan élünk.

Szerettem volna fiatalabb anyuka lenni, de ez van.

2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes szakíts, Mi ezen a kérdés,?
2016. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg tudnád fogalmazni,hogy mi az ami miatt már nem érzel úgy iránta,van ennek valami konkrét oka?Egyáltalán éreztél iránta valaha szerelmet?
2016. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!