Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a feleségemet, hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
15 éve együtt vagyunk 10 éve házasok ezalatt hízott kb 20 kgot. Engem ez zavar egyrészt nem tetszik másrészt az egészségre sincs jó hatással.Többször mondtam neki ezt finoman de nem foglalkozik vele aztmondta senki kedvéért nem fog lefogyni. Én 38 éves férfi létemre normális súlyom van odafigyelek az étkezésemre, sportolok, ő 32évesen nemtörődik ezekkel. Nincs gyermekünk nem azért hízott el.
2016. máj. 15. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Akkor tedd lapátra: nem tisztel se téged, se magát, se a kapcsolatotokat.

Ha neki saját maga úgy jó, ahogy kövéren van, akkor hadd menjen olyanhoz, aki úgy is elfogadja.

2016. máj. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Mitől hízott el? Stressz,vagy falási rohamai vannak,hormonok? Valami csak okozta? Eljárhatnátok úszni például,vagy kardiózni ,nincs kedve női társaságban? Mekkora kb 75-85kg?

Fiatal nő,miért nem beszélsz vele őszintén mit szeretnél.

Nálunk fordítva ez a helyzet,bár a kompromisszumkészség jobb és 7-8 évvel idősebbek vagyuk.

2016. máj. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon jó duma ez, hogy én bizony senki kedvéért...és társai. Csak ez akkora egy önzőség, amikor az ember kapcsolatban van, hogy csak na. Kapcsolatban igenis tenni kell azért hogy mindkét fél kielégülhessen minden téren, és igen, ha te oda tudsz figyelni akkor neki is kutya kötelessége. Ez van. Ez a dolog áldozatokkal jár, tekintse most ő ezt egy áldozathozatalnak hogy kicsit/sokat sportol és odafigyel. Nonszensz. Neked van igazad. Unszoljad, máskülönben nem leszel te sem boldog.

Ez pont ugyanaz a felállás amikor a férfi kezd el kicsit elkényelmesedni. Neki sem jár, őt is ilyenkor ugyanúgy kiosszák és a nő keres másik partnert. Fordított esetben is igaz ez!

2016. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3asnak válaszolva, sokat nassol csoki, chips...napi szinten. És keveset mozog,mindenhova autóval jár. Nincs kedve sportolni semmit.
2016. máj. 15. 06:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány kg a nejed?
2016. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen hozzá állással nehogy felcsináld! Inkább menekülj, amíg nem késő!

Gyerek után ezzel a hozzá állással egy zsír disznó lesz.

2016. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem egy könnyű dolog, hiszen kívülállóként könnyű elintézni azzal, hogy lapát, meg olvass be neki, stb. A nők súlya meg különösen kényes téma. DE: akkor is meg kell neki mondani, hogy ez így neked nem jó, te nem ilyennek szeretted meg. Ha akar érteni belőle, akkor érteni fogja, hogy így nem tetszik már annyira. Szerintem nőknek nem célszerű olyat mondani, hogy nem tetszik... :)

Mi hét éve vagyunk együtt a feleségemmel, és bizony meg szoktam néha kérdezni tőle, hogy változtassak-e valamin, jó-e így ez neki. A párod el van kényelmesedve. Mondd meg neki, hogy nem zsarolni akarod, de ha úgy érzed, már nem akar neked tetszeni, akkor fennáll a veszélye, hogy ha besodródik az életedbe valaki, aki meg igen, akkor rámehet a házasságotok.

2016. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most már nem egyszerű, se neki 20 kg-t fogyni, se neked megmondani, hogy ez nem frankó.

Ne finoman mond, határozottan, ez neked így nem OK - ha a te kedvedért se akar változni, akkor nincs nagy jövőtök.

2016. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkabb hivd el esti setakra az is mozgas aztan kesobb talan futasba is belemegy vagy valami.

A masik meg hogy neha kedveskedhetnel valami finom egeszseges/nem hizlalo kajaval...zoldsegek stb.

Latni fogja az igyekezetet/kedvesseget es talan atgondolja az egeszet

2016. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
74%

Szerintem ez a férfi hibája alapvetően, ha az asszony elhízik. Pontosabban nem is az, hogy elhízik a feleség, hanem az, hogy nem akar a férfinek megfelelni a nő. Könnyen lehet, hogy a kapcsolatotok nem ér semmit már. Gondolj bele kérdező, mikor összejöttetek, akkor mennyi mindent megtett neked a nő. Ma meg már az sem érdekli, ha kövérnek tartod.


Szerintem vagy újraértékeled a kapcsolatot és megteszel mindent, hogy jobb legyen, vagy tényleg elhagyod. Én ezekben gondolkodnék. Ha meg tud javulni a kapcsolat, akkor automatán el fogja kezdeni érdekelni, hogy leadja a súlyfelesleget, anélkül, hogy ezt szóvá tennéd neki (pláne, hogy tudja, hogy zavar téged). A lényeg, hogy a témát ne a súlya felől közelítsd meg, a kutya nem ott van elásva.

2016. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!