Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kapok soha ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok soha ajándékot?

Figyelt kérdés

Csak én fogok ki ilyen pasikat?

Se szülinap,se névnap,se karácsony,soha nem kapok ajándékot a páromtól.Nem kell nagy dologra gondolni,egy csokinak is örülnék,de mindig csak azt hallgatom,hogy "venni akartam,de..."

Az exem is ilyen volt.

Nem értem,nálunk a családban ez alap volt mindig!


2016. máj. 15. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha az exed is ilyen volt és a mostani is, akkor lehet hogy meg sem érdemled?!
2016. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyet hallok, számomra felfoghatatlan, hogy léteznek ilyen gyökér férfiak. 40/F
2016. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi az hogy nem érdemli meg? Névnapon, szülinapon, karácsonykor? Valaki nem vesz ajándékot a BARÁTNŐJÉNEK, mert nem érdemli meg? Hagyjuk már légyszíves! Az hogyha valaki nem hetente vesz kis apróságot a barátnőjének, az egyéni, de hogy ezeken a napokon se tud neki venni egy csokor virágot, meg valami kis apróságot, az vicc. 22/F
2016. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, csak te fogsz ki ilyeneket. Máskor igyekezz okosabban párt választani.
2016. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én is ilyeneket fogtam ki állandóan....


Azért nem kapsz mert vagy smucig,aki egy csokira is sajnálja a pénzt, vagy egyszerűen neveletlen!

2016. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó aranyom....értelek. Ezek a végletekig smucig férfiak. Elég bosszantó jelenség amikor egy darab csokira sajnálja a pénzt. Nem az értéke a fontos hanem maga a gesztus. És ez a szomorú. Keress egy normàlis FÉRFIT
2016. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1-es!Ki KELL érdemeli egy karácsonyi ajándékot???

Te normális vagy?

2016. máj. 15. 09:12
 8/16 A kérdező kommentje:
*érdemelni
2016. máj. 15. 09:14
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Te pedig vettél neki mindenre?
2016. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyökér... Hagyd ott az ilyen bunkót!
2016. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!