Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már olyanról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról, aki azért lett öngyilkos, mert a külseje miatt egy lánynak sem kellett?

Figyelt kérdés
Távol álljon tőlem, hogy erre biztassak bárkit is, csak egyszerűen érdekel.
2016. máj. 16. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mert mindenki kell valakinek és egy nõ sem éri meg hogy meghalj érte.
2016. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, pedig én még ismertem Turcsy-t is, aki a saját bevallása szerint is oposszumpofájú féreg...
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Max. csak olyat, aki az akart lenni. Pl. én, de én nő vagyok csak sajnos ronda.
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én rengeteget gondolkodom ezen. Most is néztem egy ilyen romantikusabb filmet, és elég szar kedvem lett utána, mert előjöttek az öngyilkos gondolatok, amiért nekem sose lesz ilyenben részem....
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem, viszont olyanról már olvastam, természetesen Amerikában, hogy egy tinilány azért lett öngyilkos, mert a suliban csúfolták, egyébként meg helyes kislány volt.
2016. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én olyanról hallottam, hogy egy lány nem akart vele járni, és azért. Nem tudom hogy többieknek bejött-e, annak az egy lánynak nem. :(
2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általában nem a csúnyaság miatt akar valaki öngyilkos lenni, hanem a depressziótól, amit bizony okozhat a csúnyaság, de kezelhető (a depresszió). Érdekes viszont, hogy ismerek olyan nőt, aki nyúlszájú és kitoszottul ronda, ráadásul túlsúlyos, mégis boldogan éli életét.


3: De remélem most már nem akarsz az lenni...

2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva. Lehet ok pszichés betegségre, ami öngyilkossághoz vezet.
2016. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2016. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyat is, hogy valaki másokat ölt meg, mert elutasították:

[link]

2016. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!