Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha egyik nap arra mennétek haza, hogy a férjetek/feleségetek egy csomó mindent kidobált?

Figyelt kérdés
Hogy pontos legyek, főleg elektronikai eszközöket, TV-t, mikrót, kávéfőzőt, turmixgépet, a lányunk tabletjét... Azzal a felkiáltással, hogy ezek ártalmasak a család egészségére. Nem tudom mit kéne csinálni. Először azt hittem viccel, még nevettem is kicsit rajta... Azóta már túl vagyok a nyugodt beszélgetésen, a könyörgésen, a kiabáláson, most már teljesen kétségbeesett vagyok. Be kellett előle zárnom a széfbe két laptopot, erre nekiállt volna kiszerelni a mosogatógépet...
2016. máj. 16. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bekattant szegény, pszichiáter esetleg segíthet...
2016. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Másnap mennék az ügyvédemhez és beadnám a válókeresetet.
2016. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodom, hogy felhívom anyósom, hátha ő tud kezdeni vele valamit, mert nekem nem sokáig lesz már türelmem tolerálni ezt...
2016. máj. 16. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Az durva. :o Minimum fel kell keresni valami agyturkászt.
2016. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ismerek ilyet. Tavoli rokonsagunkban van egy ferfi. A hutot allandoan kihuzza, meg szetszedte a videot, digitalis telefont, tevet, minden elektronikus eszkozt. O meg sulyosbitja a h.lyeseget azzal, hogy szerinte ot az UFOk hallgatjak le (a te paroddal ellentetben, aki egeszsegre hivatkozik). Mindig kiszerel valami alkatreszt (egy diodat, egy tranzisztort) a keszulekekbol es az utcan fut a kukasok utan, hogy kidobja, mondvan, hogy az volt a "poloska"...


Azonnal szakember segitseget kell kerni. Az en ismerosom nagyon durva gyogyszereken van. Ilyenkor olyan mint egy zoldseg, csak ugy van es pislog. Nagyon gaz, mert ha meg nem veszi be, akkor vannak tiszta pillanatai, de legtobbszor halucinal. Szegeny felesege egyik naprol a masikra szinte megoszult annyira nehez neki vele, de huszonakarhany evi hazassag utan mar hova menjen?

Ne hagyd annyiban, csak durvabb lesz a dolog.

2016. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így olvasva sem tudok mit mondani a döbbenettől.

Először én is nevettem, ahogy olvastam, de belegondolva, kicsit sem vicces.

Hívd fel anyósodat, én is azt tenném, mert fogalmam sincs, hogy mi a megoldás. :-((((


Te őrjítetted meg? Ez vár minden férjre? Ugye nem??? :-))))

2016. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a lányunk tabletjét"

Hát nem irigyellek, szerintem kezdj el gondolkozni egy másik életen. De ezt közöld vele is.

2016. máj. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bedobnám a fejét egy kávéfőzővel. Vagy a mikróval. Még nem tudom melyikkel.
2016. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez durva.

Magából a kérdésből először másra gondoltam. Mert én is dobáltam ki mázsaszámra cuccokat az exem ugyanis súlyos gyűjtögető, de azért más kidobni 30 éves agyonszakadt trikót pólót nadrágot amiből van kb 30 db és megint más egy jól működő vmit kidobni amit még akkor sem tettem ha teszem azt volt belőle 7 db....

2016. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!