Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus női viselkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női viselkedésre vall, ha egy nő veszekedés közben folyamatosan megy a férfi után, mondja és mondja, de a férfi hiába kéri, hogy fejezd be, a nő csak mondja a magáét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Pontosan :)
2016. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2016. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Yep.
2016. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
normális. nem kell vele foglalkozni:) hagyni kell beszélni:)
2016. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Lol. Igen, nők.
2016. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Egy fenéket, nekem a férjem ilyen. Előfordul, hogy nyilvánosan is szőrnyű kellemetlen-van mikor simán faképnél hagyom _ " Otthon találkozunk mondattal. " De volt egy alkalom mikor úgy kihozott a sodrombòl,hogy kikiáltottam: Hahò emberek XY ingyen cirkuszát láthatják;hátha önöket érdekli...

Voltak egy páran akik bambán jöttek is

XD...

Na akor elhallgatott.

2016. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Mi lenne, ha mondjuk megállnál és meghallgatnád? Csak úgy simán, hápogás meg pofavágás nélkül? Ha meg erre képtelen vagy, akkor hagyd ott a pitsába, jobb lesz neki nélküled. Ha annyira leszarod a fejét, hogy nem érdekelnek a gondjai, akkor menj ku_rvázni, ők nagyon kedvesek lesznek hozzád, nem kell a problémáikkal foglalkoznod.

Egyébként tudod miért megy utánad? Mert gyáva és gyenge vagy ahhoz, hogy elé állj és meghallgasd.

2016. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Ja, csak ezt a pasik szokták.
2016. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Megfelelő keretek között mindent megbeszélhetünk,de ő az arroganciájábòl kifojòlag betegesen a nagyközönség előtt szeretne kiosztani.

Úgy,hogy ki kérem magamnak a bìrálò véleményed!

2016. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is pasim ilyen. Nem tehetem le a telefont mert órákig mondja. Nem mehetek el wcre mert nem fejeztük be a vitát. Nagyon idegesítő.
2016. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!