Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a páromat lebeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a páromat lebeszéli rólam az anyukája?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, eddig minden jól ment, kisebb-nagyobb hullámvölgyeket leszámítva. A szüleivel nagyon jó a kapcsolatom, legalábbis egész eddig az volt. Nemrég az anyukája közölte velem, hogy neki nem tetszik, hogy ennyit együtt vagyunk a barátommal, mint a házasok ( egy városban dolgozunk, ő nálunk lakik, hogy ne kelljen ingáznia ). Az anyukája szerint házasság előtt megunjuk egymást és le fog vele ülni beszélgetni, hogy jól meggondolta-e ezt a kapcsolatot. Ez engem hidegzuhanyként ért, mert egész eddig úgy éreztem, hogy nagyon szeret engem az anyukája, és eszébe se jutna beleszólni a dolgunkba ( barátom nem is nagyon tűri az ilyesmit ). Tényleg sokat vagyunk együtt, többször kérdeztem barátomat, hogy nem szeretne-e többet hazajárni, kicsit nélkülem lenni, de kivétel nélkül nemleges választ adott. Azt is kérdeztem már tőle, hogy biztosan el akar-e köteleződni, nem akar-e még ˝ élni ˝ kicsit, megismerni másokat? Szinte erőszakkal kell hazaküldenem. Mit csináljak? Teljesen leforrázva érzem magam. Nem tudom, mihez kezdjek, rettegek, hogy az anyukája le tudja le tudja beszélni rólam. Tudni kell, hogy barátomnak én vagyok az első párkapcsolata, de szexkapcsolata rengeteg volt, szóval nem az van, hogy nem tudja, milyen más lányokkal, sőt, ellenkezőleg. Tehát nem egymás első kapcsolatai vagyunk, az édesanyja pedig úgy viselkedik, mintha a barátomnak még ki kellene élni magát.

22/L 23/F



2016. máj. 16. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban olyan komolyan gondolja a kapcsolatot, hogy azt állítja akkor nem fogja tudni lebeszélni rólad szerintem.
2016. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor senki se tudja rólad lebeszélni. Ha mégis, akkor sose voltál neki fontos, ne bánkódj miatta.
2016. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojd le, az alapján, amit a barátodról írtál, össze fognak veszni ezen, de minimum megmondja az anyjának, hogy ne szóljon bele.


Vicces, de nekem is mondta egyszer apám, hogy ne így legyek a barátommal, mert az már olyan, mint a házasság. Én meg csak néztem, hogy jó, de az miért rossz?

2016. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, én sem értem, mi ebben a rossz :D az én szüleim is szólnak, ha szerintük változtatnunk kéne valamin, de ez érthető, mert egyfelől az ő házukban lakunk, másfelől ezt csak NEKEM mondják, a barátomat sosem idegesítik ilyenekkel... szerintem ha az én szüleim kibírják, hogy náluk, ˝ házasságban ˝ élünk, az ő anyukája, aki kb havonta lát engem két napra, igazán kibírhatná...
2016. máj. 16. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 6 eve vagyunk hazasok (30 sok vagyunk) es a szulei imadnak, megis voltak fura megnyilvanulasai az anyosomnak anno, de ez nem rolam szolt, hanem az o felteserol/szereteterol a fia fele.


Az anyosommal nagyon szerettuk egymast, nyilvan voltak nezetelteresek, de masodik anyukam volt es rengeteg dolgot koszonhetek neki. A legjobb anyos/apso kapcsolatban is vannak hullamvolgyek, de ahogy elnezem nalad sem arrol van szo, h nem szeret az anyosod, hanem csak arrol, h szeretne h a fia atgondolja a donteset, mert a hazassag (jobb esetben) egy eletre szol.:-)


Ne vedd a lelkedre, nem fogja rolad lebeszelni es nem is tudna es o etto, meg ugyanugy szeretni fog teged, de ertheto modon neki mindig a fia lesz az elso.

2016. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abban talán igaza van az anyósnak, hogy meg lehet unni egymást. Lehet ilyen. De ez inkább egy házasság előtti együttélés során történjen meg vagy derüljön ki, mint fél vagy egy évvel a négymilliós esküvő után.
2016. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásként, de ahol egy 23 éves, immár ötödik éve felnőtt férfit egy két éves komoly kapcsolatban ha csak úgy le lehet beszélni a barátnőjéről, az már réges rég rossz.

Pláne ilyen gagyi, mondvacsinált okokkal, amiről lerí, hogy egyszerűen az "anyós" pusztán féltékeny, hogy a fiacsaka másnál tölti ideje nagy részét.

2016. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És egészen pontosan miért tőlünk és nem a barátodtól kérdezed ezeket? Miért nem ő az első, amikor ehhez hasonló kérdések merülnek fel?
2016. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha le tudja beszélni akkor amúgy sincs értelme ilyen emberrel együtt maradni.
2016. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!