Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek jó, ha az ember mással, egy közeli baráttal, rokonnal beszél a párkapcsolati, magánéleti problémáiról?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig azt mondták, hogy a problémákról jobb ha beszél az ember, minthogy elfojtsa magában és befelé forduljon.
2016. máj. 17. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem támogatom. Ez két ember dolga, akik a kapcsolatban jelen vannak. Nagyon közeli barát tanácsát, véleményét végső soron kérném csak ki.

Párkapcsolaton kívüli magánéleti problémák témaköre oké barátokkal, rokonokkal.

2016. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. Kell lenni valakinek/valakiknek a partneren kívül is, akinek kiöntheti a lelkét az ember. Ha nem is tud tanácsot adni, már akkor is nagy segítség az, hogy meghallgat. Én igyekszem kibeszélni a problémáimat, és kimondani mindent, ami bánt. Nem könnyű, de hosszú távon tényleg jobb.
2016. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem beszélem meg senkivel, mert nincs senkim. Ha lenne se beszélném meg a gondjaim vele.
2016. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem jó, mivel teljesen részletekbe menően úgysem tudjuk átadni a kapcsolat minden elemét, érzéseit, stb.

Azonkívül ha nem szimpatikus az illető a hallgatóságnak, vagy egyedül él, feminista/soviniszta, stb...fix, hogy ellene fordít, és akkor lesz boldog, ha egyedül szenvedsz tovább te is.

2016. máj. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es jol mondja. En is azt latom, h a kis barataim az elettarsam ellen forditananak, ha hagynam. Nem nagyon talalkoznak velem. A kutyamnak elmondhatom a bajom, na o nem fog ellene beszelni, de meghallgat.

N

2016. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, jobb ha beszél az ember a problémáiról, de a legjobb, ha a párjával beszél. Párkapcsolati problémát "kivinni" a kapcsolatból számomra olyan, mintha elárulnáma másikat. Ez a mi kettőnk dolga, vele is fogom megbeszélni.
2016. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az exem introvertált volt, de nagyon, és soha semmit nem tudtunk megbeszélni, igy évek múltán, végső kétségbeesésemben, és hogy mentsem a menthetőt a gyerekek miatt, ismerőseihez fordultam, akik ismerik, hogy mégis hogy próbálkozzak. Nem mondom, hogy hiba volt, de senki sem tudott segíteni.

A mostani párommal mindent meg tudunk beszélni, igy semmi szükségem sincs arra, hogy bármiféle problémát (szerencsére nincs problémánk) másokkal beszéljek meg.

2016. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunk épp emiatt ment tönkre.


Velem nem beszélt,ű - csak célozgatott néha -, de a barátainak mindent (a szexuális jellegű problémáinkat is) elmondott.

Kb. fél év után szakítottam, mert ezt rhadtul megalázónak tartottam.

2016. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati problémákról az ember a párjával beszéljen elsősorban, messze az a legfontosabb, az az alapja a problémamegoldásnak. Én ilyesmiben sosem támaszkodnék külső véleményekre, mert azok nagyon erősen a szokásos emberi hibákkal terheltek. Olykor persze nem rossz megbeszélni az ilyesmit közeli barátokkal vagy rokonokkal, de túl komoly tanácsokat, megoldásokat nem kell várni.


Az amúgy igaz, hogy érdemes nem elfojtani és benntartani a problémákat, hanem meg kell beszélni.

2016. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább itt érdeklődöm,vagy unokatestvértől,mint egy idegen férfitól személyesen!
2016. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!