Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri-e egy friss szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e egy friss szakítás után lévő férfival járni? Alább a részletek.

Figyelt kérdés
A srác egy több éves kapcsolatot hagyott ott, mert nem érezte már jól magát a lánnyal, és a végső válóok az volt, hogy megismerkedett velem. Most úgy látom, hogy nem tette túl magát az előző kapcsolaton, állítása szerint hol nagyon boldog velem, hol egyedüllétre vágyik. Úgy érzem, hogy hatalmas érzelmi súlyt tesz rám, mert nagyon gyorsan szeretné velem ugyanazt felépíteni, mint ami az előző kapcsolatában volt, de nyilván ez nem megy olyan gyorsan. Beszéltünk is erről, és megígérte, hogy lazábban veszi a dolgokat. Szerintetek megéri ezt így folytatni, jobb lesz idővel?
2016. máj. 17. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elgondolkodnod azon, hogy az előző kapcsolatában úgy oldotta meg a gondokat, hogy átnyergelt rád, és ugyanonnan akarja folytatni, csak más csajjal.


Ez nem így működik.


Nekem ez olyan, hogy egy pótlékot lát benned, és nem új kapcsolatra vágyik, csak a régiből akarja újraélni a szép pillanatokat. Aztán ha jönnek a viharfelhők, megint lelécel.

Nem te voltál a válóok, egyszerűen a csaja utódját úgy kereste, hogy még kapcsolatban volt, nem akart addig kilépni, amíg nincs helyette másik.

Tudod, mint a majom: akkor engedi el az egyik ágat, ha a másikat erősen megfogta.


A válóok az volt, hogy nem érezte jól magát a lánnyal.


Nálatok az lesz, hogy nem csak szép pillanatokat éltek át, hanem jönnek a szürke hétköznapok, és lesznek viták is.

Ha tényleg onnan akarja veled folytatni, ahol a másikkal abbahagyta, az elég gáz...


Egy új kapcsolatot hagyni kell a maga útján fejlődni, mert nincs két egyforma.


A helyedben egyelőre hagynám a dolgokat alakulni, és ha úgy érzed, hogy ez neked nem jó, akkor meg tedd ki.

Ne várd meg, hogy melletted keresse az utódodat.

2016. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kell egyből a közepébe vágni és rohamos tempóra kapcsolni, és egyből beleélni magad.


De ettől még ismerkedj vele, legyetek együtt minél többet, nincs mindenkinek szüksége arra, hogy évekig eméssze a volt kapcsolatát. Haladj szépen lassan és elválik mi lesz belőle.

2016. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is valahogy úgy terveztem, hogy addig vagyok vele, amíg jól érezzük magunkat. Sokat beszéltem vele erről, és remélem, hogy ő is rájön, én egy másik nő, egy másik ember vagyok, akivel az alapoktól kell kezdeni a kapcsolatot.

Köszönöm, hogy megerősítettétek ezt a gondolatot!

2016. máj. 17. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból: nem. Náluk sajnos ez másként megy. Ők először nagyon jól vannak hogy megszabadultak a kapcsolattól és hónapokkal később lesznek depisek hogy mi történt mégis... Az exbarátnő megújul és egyből újra vonzó lesz.

A srác kezdeményezte az ismerkedést, tök jól elvoltunk, 4 hónapja volt a szakításuk akkor. Fél éve voltunk együtt amikor közölte hogy nincs túl az exén és nála jobban senkit nem fog szeretni. Szakított velem, majd két hét múlva vissza akart jönni... Aztán pár héttel később írt hogy jaj de jó hogy nem jöttünk össze mert találkozott a buszon az exbarátnővel és teljesen beleesett megint pedig csak pár szót váltottak stb.

Ha úgy érzed hogy ez gyors tempó és ugyanolyan kapcsolatra vágyik akkor jegeld! Ez esetben csak a lány változik... Minden kapcsolat más, pont ezért keresünk mást. Olyan úgysem lesz és akkor veszekedések lesznek. Amíg nincs túl az exén addig csak maradjatok ismerkedős szinten.

2016. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is félek attól, hogy az ex felértékelődik, ha velem nem olyan lesz, mint vele volt. Egyelőre még az a srác álláspontja, hogy nem menne vissza abba a kapcsolatba.
2016. máj. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!