Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szereljem le anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereljem le anélkül, hogy bunkó lennék?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan azzal van elfoglalva, hogy kik az új ismerőseim a facebook-on.

Számra pontosan tudja, jobban, mint én. Nyár óta tart ez a mániája, már sokszor kértem, hagyja abba, mert megőrülök. Mikor vagyok fent, mennyi időt töltök el, stb.

Nem vagyunk már tínédzserek, nagyon nem, de ő mégis így viselkedik. Úgy érzem, akkor lenne boldog, ha törölném a profilomat vagy hasonló.

Fórumozók, mit gondoltok?


2016. máj. 17. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátod betegesen féltékeny típus, mint az apám, aki képes veszekedni, kiabálni órákig, ha anyámat felhívja egy pasi mobilon.
2016. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell tinédzsernek lenni, apám 56 éves és mégis féltékeny, a te mostani pasid is ilyen marad szerintem, szóval talán át kéne gondolnod, hogy vele szeretnéd e leélni az életedet, mert lehet, hogy 50-60 éves korában is majd azért fog téged szekállni, hogy miről beszéltél egy másik pasival. Igazából annak örülne, ha törölnéd az összes férfi ismerősödet, mert attól fél, hogy valamelyik jóképű ismerősöd beiktatja neked misszionáriusban a lompost. XD De tényleg apám is kb egész életében azt hitte anyám szeretőket tart, pedig semmi oka nem volt rá, hogy ezt gondolja, de ő is kb annak örülne, ha anyám nem állna szóba más férfiakkal.
2016. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A normálistól mindenképp messze van. Eléggé úgy tűnik, hogy le van ragadva abba az elképzelésbe, hogy a nő csak a párjával foglalkozhat és azon kivül nem lehet élete.
2016. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha együtt élnénk még rosszabb lenne szerintem.:(
2016. máj. 17. 10:04
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, valami olyasmit szeretne, amit írtatok.


De mi a megoldás? Mert szép szóval nem megy, és több energiát nem tudok beletenni. Mindig győzködni.

2016. máj. 17. 10:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki vagy abbahagyja vagy mehet amerre a szél viszi, mert nem bízik meg benned és Te nem akarsz olyannal együtt lenni aki ennyire bizalmatlan. Én szinte csak fiúkkal beszélek, jobban kedvelem a társaságukat ennek ellenére hûséges vagyok a páromhoz, a barátom tud az összes srácról akivel beszélek nem kér számon elmondom magamtól ahogy õ is teszi fordítptt esetben. Ez lenne a normális
2016. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első körben tudatosítsd magadban, hogy ő nem fog változni, minden másban való reménykedés csak illúziók kergetése.


A következő lépés az lesz, hogy a barátaiddal sem találkozhatsz többé, legalábbis veszekedés és hívogatás nélkül, majd szép lassan mindenkitől (jobb esetbenb a családodtól nem, de olyat is láttam már sokszor) elmar, így akarja biztosítani magának azt, hogy rajta kívül senkid ne legyen.


Kérdés - jó ez így neked? Kell az neked, hogy minden percedről elszámoltassanak, hogy ne bízzanak benned, ne tiszteljék a magánszférád? kell az állandó feszültség, tojáshéjon lépkedés? Most a facebook, aztán mi jön még?


Szerintem nagyon jól tudod legbelül, mit kell tenned, kérdés, az eszedre hallgatsz, vagy hagyod, hogy visszahúzzanak a pillanatnyi érzelmek. Rajtad áll.

2016. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Sajnos tudom, hogy ez csak rosszabb lesz.

Én sokat tapasztaltam a volt kapcsolataimból, szóval ilyen hülyeségekkel, hogy facebook topic nem is foglalkoznék. Most meg van egy srác, akivel "vissza kellene lépnem" egyet, hát nem tudom...

2016. máj. 17. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kedves barátodtól kéne egy jó nagyot visszalépned. Vannak, akik élvezik, ha kontroll alatt tartják őket, keressen olyat.
2016. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló, sztem Te elég jó emberismerő lehetsz, így látatlanban és ismeretlenül gondolom.

Vagy tapasztalatból írsz?

2016. máj. 17. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!