Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy másnak is furcsa lenne ez?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal, de úgy érzem, hogy megragadtunk egy szinten és nem haladunk ebből semerre, ez pedig engem nagyon zavar. Semmi eljegyzés nem volt még, pedig akar majd családot, de én nem látnám rajta, hogy elég felnőtt lenne a feladathoz, pedig már 28 éves. Amikor összeköltöztünk én is dolgoztam, akkor jobban éltünk, de akkor se volt semmink. Egy albérletben lakunk, szinte semmi sem a miénk, nyaralni már 6 éve nem voltunk sehol, a párom nem akart közös kasszát, mert az az "ő pénze", de ahhoz képet, hogy ő többet keresett mint én, mindig nekem volt több pénzem. Most úgy alakult, hogy nem dolgozok, hanem tanulok, így most csak ő keres. Emiatt is sok a vita, mert itthon mostmár arra sem hajlandó, hogy a haját kiszedje a kábdól, a cuccokat (pl kint hagytam a felmosóvödröt, hogy megszáradjon) felrúgja mert "véletlenül" nekiment és úgyhagyja, amikor kérem hogy segítsen valamiben akkor is csak áll és tőlem "várja a csodát"... Úgy érzem, hogy ő számomra már nem egy társ, hanem egy nagy gyerek...


Vagy csak én vagyok túl hisztis? Csak azért merült ez fel bennem, mert ismerőseink közül vannak akiknek már két gyereke van, nem dolgozik hanem háztartásbeli, a párja sem milliomos, mégis jól élnek, elmennek családi programokra, mert a párja olyan, hogy ha bármi van, akkor elmegy dolgozni. De olyan ismerősöm is van, aki szintén nem dolgozik, a párja ugyan annyit keres mint az enyém, még gyerek is van, csak a pasi még hétvégén is dolgozik valami kis vállalkozásnál, és neki is meg a kedvesének is van kocsija, nem is akármilyen...


Nálunk meg amikor még én is dolgoztam, akkor se volt semmink, nem tettünk le semmit az asztalra... A párom vett egy autót 700 ezer forintból hitelre és ennyi, pedig 3 hónap alatt megkereshette volna az árát... De hát most is az volt, hogy elsején mondta nekem, hogy elvisz egy wellness hétvégére az évfordulónk alkalmából, mert akciós volt, eltelt két hét és már meg lefújta, mert már nincs rá pénze, és még velem takarózik, hogy azért mert elkölti rám... Pedig ez nem igaz, mert én most a félretett pénzemből "élek", tőle 5 forintot se kapok...


Szóval az ilyen dolgok zavarnak... Vagy ezek a dolgok csak engem aggasztanának? Bocsi, hogy hosszú lett, kérlek előbb olvassátok végig, utána adjatok választ, köszönöm!


2016. máj. 17. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Otthagynám.

Ez később sem lesz jobb, én is ilyenek miatt szakítottam. Htb voltam illetve otthon dolgoztam, én tartottam el a párom meg a gyerekeim...ne akard majd ugyanezt!

2016. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leülnék beszélni vele,hogy vegyen vissza mert egy csapat vagytok és vagy mentek elõre vagy csak Te fogsz. Miután beszéltél vele cuccolj össze és pár napig ne menj haza, meglátod mi lesz.
2016. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megrekedtetek, az biztos.

A közös kasszáig nem jutottatok el, nem hogy a közös családig, ami nekem elég fura.

Másrészt nem lehet úgy élni, hogy "bezzeg a Jóskáék, meg a Mariék". Kicsit úgy jön le, hogy neked álmaid netovábbja, ha otthon lehetnél babával, és a pasid biztosítja a jólétet.

Nos, ezt ettől a pasitól ne várd!

Ennyi idő alatt annyit se sikerült megoldani, hogy a házimunkát elosszátok egymás közt, vagy hogy közösen tegyetek félre X összeget havonta.

Az sem ördögtől való, hogy ennyi idő után már egy eljegyzésen illene túlesni.


Szerintem kár tovább rabolni egymás idejét, költözzetek külön, aztán majd találtok olyat, aki mellett képesek vagytok elköteleződni, és megfelel az egyéb igényeknek is.

2016. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele, de nem hiszem hogy akinek mondani kell hogy nem besegít a nőnek hanem egyenlő félként az ő dolga is minden, annak hiába magyarázol. Ezért félek hogy fiam lesz, mert eddig csak ilyen pasikkal hozott össze az élet, akinek anyuci kinyalta a valagát is és örökké ezt tartja normálisnak. De ennyi nő elrontaná a nevelést? Vagy genetikailag kódolva van ez? Remélem nem.
2016. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted neked ő az IGAZI?


...

2016. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7év után.érdekes ez az én pénzem te pénzed dolog!

Te miből élsz,ha nem dolgozol???

2016. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!