Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egészségem semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészségem semmit sem jelent neki? Hogy lehet valaki ennyire önző?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran vagyok influenzás (torokgyulladás, láz). A héten is torokgyulladás miatt mentem az orvoshoz, aki azt javasolta, h a páromat küldjem el hozzá h vegyen tőle toroktörletet,mert ha ESETLEG neki vannak bacilusai, akkor azt minél előbb kezelni kell, mert akkor még sokszor leszek beteg és ez a szívritmuszavaromnak se tesz jót... Ezt elmondtam a barátomnak, aki majdhogynem felháborodott, h neki ezekre most nincs ideje, h orvosnál várakozzon X órát, millió egy baja van. Válaszom: Én meg beteg vagyok... Nem is írtam neki, aztán észrevette magát és mondta, h igyekszik elrendezni az orvossal a kivizsgálást! Nagyon rosszul esett ez, h rögtön ellenkezett és csak a saját oldalát nézte, miközben mindig azt beszélte, h értem még a veséjét is odaadná. Az valószínű még problémásabb lenne...
2016. máj. 17. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Belátta, hogy el kellene mennie és meg fogja oldani. Mit vársz még?

Senki nem szeret orvoshoz járni és ha valóban végtelen meg egy dolga van, akkor persze, hogy így reagált.

A páromat a saját lába miatt is úgy kell rugdosnom az orvosig és hiába rólam van szó, arra se lesz több ideje.


Szóval felesleges a hisztid. El fog menni, ha lesz ideje. Pont.

2016. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Csak küldd el az orvoshoz! Lusta a párod, nem önző!
2016. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az idősek egy bizonyos rétegét leszámítva alapvetően az emberek nem szeretnek orvoshoz járni, ha nekik egyébként semmi bajuk, vagy ki tudják kúrálni magukat orvos nélkül is. Pl. nekem is van, amivel nem megyek el a háziorvosomhoz, mert már csípőből tudom, hogy mit kapnék rá, és egyik sem olyan, ami vényköteles. Rég voltam már táppénzen.

Meg vannak köpenyfóbiások is, talán a párod is ilyen. Egyik kolléganőmnek rendszeresen magasabb a vérnyomása a normálisnál emiatt, amikor üzemorvosi vizsgálat van.

Azért a párod el fogja intézni, ahogy olvasom a soraidat, úgyhogy ne orrolj rá. Te meg ha valamiért extrém érzékeny a szervezeted, annak járj utána, miért lehet, mert ez sem biztos, hogy teljesen normális állapot.

2016. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy rosszul esett, de megbeszéltétek, belátta, hogy hibázott, el fog menni az orvoshoz, ügy lezárva!


Akkor miért kell pluszba még ide kitenned egy ilyen kérdést? Jó itt hisztizned és önvisszaigazolásokat kikuncsorozni a többiektől?

Inkább foglalkoznál azzal, hogy minél előbb meggyógyuljál.

2016. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hétköznap heti 3x dolgozik, 2 napja szabad. Nem akarom neki megszabni a napjait, vagy parancsolgatni neki, de ebben az bántott leginkább, h 1 nagyon max 2 óráról lenne szó a napjából és rögtön olyan hangnemben beszélt, mintha én egy egész napját kellene "feláldoznia"... Lehet túlreagálom, de számomra a szívbetegség nem egy játék! És nem, nem akarom, h sajnáljon bárki is, nem azért emeltem ezt ki! :D Csak ha ez fordított helyzetben lett volna, akkor én szó nélkül megtenném, pedig nekem is elég sűrűek a napjaim...
2016. máj. 17. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Oké, csak nem mindenki olyan, mint te. Én is utálok orvoshoz járni. :-)
2016. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha önző lenne és nem érdekelné akkor nem változott volna a véleménye. Lehet, hogy egész más dolog ált a hirtelen reakció hátterébe. Bárkivel megeshet, hogy elsőre nem úgy reagál valamire ahogy azt kéne, belátta, hogy hibázott elmegy. Felesleges ezen tovább rágódni..
2016. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlpörgöd a dolgot.

Én utálok orvoshoz járni, csak a szükséges szűréseket tartom fontosnak, mindenféle kis csippcsupp miatt nem megyek el.:)

2016. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem laktok együtt,akkor a javaslatom, hogy ne is költözzetek össze soha...
2016. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szegény csávó. :)
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!