Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is velem van a baj vagy tenyleg megbolondult a baratnom?

Figyelt kérdés

Vasarnap a baratnommel elmentunk enni egy kozeli etterembe ,ahova gyakran jarok.Van egy aranyos felszolgalono akivel mindig szoktam valtani par szot meg mosolyogni egymasra,most pluszba annyi tortent ,hogy leejtette a tollat en meg felvettem neki es amikor odaadtam neki megfogta a kezemet es ram mosolygott erre a baratnom teljesen kiakadt ,hogy en mit jopofizok a pincernovel es hogy mennyire megalaztam es ott hagyott. En meg szepen megkajaltam ,ha mar ott voltam. Mire hazaerek mar pakolja ossze a cuccait ,hogy egy ilyen ontelt bajgunarral o mar nem bir tovabb egyutt lenni,ot is csak kihasznalom es takaritononek meg agyasnak tartom.(ami nem igaz)Es akkor meg elkezdte azt is ,hogy most jott ra ,hogy mekkora egy majom vagyok ,mert szolariumba jarok meg 1-2 hetente fodraszhoz. Szerintetek ez normalis?

Konyorgom mondjatok,hogy az o fejeben van a baj!

21/F


2016. máj. 17. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, ha egy fiú szolizik és az 1-2 hetente fodrász is sok :-P

Egyébként meg aki menni akar, az had menjen ;-)

2016. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindkettőtökkel van baj épp elég.
2016. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez ilyen tipikus "utolsó csepp a pohárban". Gondolom volt ennek már előzménye, és ez volt az, ami miatt kiakadt.
2016. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nézzük csak...

A csajod megsértődik, elrohan, te meg megkajálsz, és le se tojod... hadd menjen. Ez elég bunkó dolog volt.

Másrészt, meg egy idegen csajjal tök kedves és udvarias vagy, akivel nincs is köztetek semmi.


Tudod, nekem is volt ilyen pasim, minden nőnek tartotta az ajtót, de ha én voltam vele, ő ment be előre, és épp csak rám nem vágta az ajtót.

Minden csajjal udvarias és figyelmes volt, épp csak velem bánt bunkó állatként.

Minden csajjal flörtölt, bókolt, kedveskedett, én egy jó szót nem kaptam az együtt töltött idő alatt.


Igen gyorsan eljutottam én is oda, hogy fogom, és összepakolom a cuccait, aztán mehet amerre lát.



Nagyon beletrafált, mikor öntelt bájgúnárnak hívott, az a helyzet.

És ha nem mutatod ki felé, hogy szereted, fontos neked, szépnek tartod, odavagy érte, akkor ő ezt nem fogja tudni. Ő csak azt látja, hogy mindenki mással kedves és lovagias vagy, csak pont ő nem érdemli meg ezt. Amikor ő takarít, mos, főz, és ő bújik veled ágyba.


Nagyon is igaza volt, hogy otthagyott, én teljesen megértem.

Legközelebb meg ha van csajod, akkor hozzá sem árt néha kedvesen szólni.

Mármint ha nem akarod elveszíteni a következőt is marha gyorsan.

2016. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Jól tette.
2016. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
A 4-est csak en pontoztam fel, de ugy velem, neki van igaza.
2016. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez megint egy komol y kapcsolat lehet, mondjuk 21 évesen még okés.:)

A barátnődnek igaza lehet. Lehet.

2016. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
A barátnödnek van igaza
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kéne, a hétköznapokon hogy viselkedsz a lánnyal. Valószínű nem véletlen mondta neked, hogy csak szexre meg takarításra jó neked... még ha nem is így gondolod. Érezteted vele elégszer, hogy tetszik neked, hogy becsülöd, amiért melletted van? Ha nem, akkor igenis utolsó csepp és megalázó lehet, ha ő nem kap kedvességet tőled, a random pincércsaj meg igen, és amikor megfogja a kezed, akkor bambán vigyorogsz rá... hogy arról ne is beszéljünk, hogy még ha nincs is igaza, akkor sem csinálunk olyat, hogy "jó, a hisztis p.csa menjen, de nekem a kaja fontosabb"... hanem utánamész MEGBESZÉLNI a dolgokat. Amit utána mondott a szoliról meg a fodrászról, az már csak azért volt, mert még beléd akart szúrni, hogy ha már ő is szenved, akkor szenvedj te is, azokat sztem nem gondolta komolyan.
2016. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4-es és 9-es szívemből szóltatok.


Mégis te mit szoktál tenni a kapcsolatotokban? Beszoktál neki segíteni a házimunkában? Vagy szoktatok együtt főzni,esetleg megszoktad lepni vacsival vagy mondjuk egy szelet tortával/csokival? A bókolást már megsem merem kérdezni.. Tudod, ez igen is nagyon sokat jelent a lányoknak,el sem tudod képzelni mennyire...

2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!