Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal 3,5 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal 3,5 eve vagyunk egyutt. A kapcsolatunk elegge megromlott. En hozza mar nemileg sajnosnem vonzodom. Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szeretetbol nagyon szeretem, o szerelembol is szeret engem. De en sajnos szexualisan egyaltalan nem vonzodom hozza. Lehet ez ellen tenni valamit,hogy valtozzon?e miatt a veszekedesunk is rengeteg. Ami nem csoda.

2016. máj. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szexuálpszichológus segít, illetve párterápia.
2016. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Te már nem vagy szerelmes belé, és nem is vonzódsz hozzá. Szerintem ezen nem lehet segíteni. Ne húzd el a szakítást, mert csak annál rosszabb lesz.

Azt mondod, "szeretetből szereted" de biztos ez? Nem csak megszokásból és szánalomból?

Mennyi idősek vagytok? Szerintem lépj időben, hogy még mindketten új életet tudjatok kezdeni.

2016. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar szakitottunk, de teljesen egyikunk sem szeretne elengedni a masikat. O semmi kepp sem engem.
2016. máj. 17. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az oka?
2016. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az oka.
2016. máj. 17. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele és keress egy olyan pasit akihez vonzódsz is,
2016. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs ,nem olvastam el a valaszod! :))
2016. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!