Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik valaki, pedig kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, pedig kapcsolatban vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt, az utóbbi időben eléggé el lettem hanyagolva, a párom egyedül jár szórakozni, sokszor fogalmam sincs hol van és kivel.

Sajnos megtetszett valaki, akivel már első látásra szimpatizáltam, de igazán nem foglalkoztam vele. Aztán mesélték, hogy tetszem neki, és hát...

Kerülöm az illetőt, sőt szándékosan nem vagyol túl kedves vele. Soha nem lennék képes megcsalni a páromat,bármilyen rossz a helyzet jelenleg. Szégyellem magam az érzéseim miatt és nagyon küzdök ellenük, de elég nehéz, mivel szinte minden nap látom az illetőt. Valaki volt már hasonló helyzetben?


2016. máj. 17. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jelen. Pont így érzek de nincs konkrét kiszemeltem, viszont úgy érzem ha jönne most valaki nehezen tudnám leállítani a közeledését. Pedig nem akarok félrelépni és elkerülöm minden lehetőségét a kisértésnek. De a gondolataim elől nem tudok menekülni.

3 éves kapcsolat. 23l

2016. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Párommal próbálnám tisztázni a helyzetet, rendbe hozni a kapcsolatunkat, és akkor elfelejteném a másikat.
2016. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Becsüld meg, akivel vagy! Én elkövettem azt a hibát, hogy nem becsültem meg, és mindig másokat nézegettem. Nincs már, és mások sincsenek már.
2016. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nehéz, ha ő nem becsül engem.
2016. máj. 17. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:

nem tudod hol van a párod és kivel?


jó kapcsolat.grat.

2016. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen mást fogok mondani, mint az előzőek. Ha ez így nem jó, akkor miért kell benne maradni? Nem azt mondom, hogy ugorj egyik kapcsolatból a másikba, mert az szintén nem jó, de miért kell a rosszért elutasítani valamit, ami lehet, hogy jobb lenne? Ez egy lehetőség, amit használj fel arra, hogy eldöntsd, kell-e neked ez a jelenlegi kapcsolat.
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, hol van és a kivel a párod, elromlott a kapcsolatod, de tetszetek egymásnak a másik emberrel, viszont vele vagy távolságtartó, nem a pároddal. Ügyi. :D

SZakíts és jöjj össze a másik pasival.

2016. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mas pasit kivansz ,az mar regen rossz. Szerintem szakits a paroddal es engedj a masik srac kozeledesenek :)
2016. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én inkább helyre akarnám hozni. Nem a másik pasin van a hangsúly, 3,5 évig konkrétan rá se néztem másra, akkor se ha gond volt a kapcsolatunkkal, és most nagyon szégyellem magam emiatt.
2016. máj. 17. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatod mellett döntesz, akkor muszáj lesz elterelni ezeket a gondolatokat,és hátha elmúlik.
2016. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!