Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne parázzak és féltékenyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne parázzak és féltékenykedjek emiatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a "felnőtt párkapcsolat", már mindketten huszonévesek vagyunk és én is tisztában vagyok vele, hogy éretlen és hülye dolog, amit csinálok, pont ezért is szeretném megszüntetni, úgyhogy kérlek, kioktató hozzászólásokat ne írjatok :)

Nagyon zavar, mikor a barátom bejegyzéseit lájkolja egy lány ismerőse vagy hozzászól és egy ideig ezt el tudom nyomni magamban de aztán kitör belőlem és mindig veszekszünk emiatt. És sosem néznék bele a levelezésébe, pedig tudom, hogy meg is engedné, ha kérném, de ez az ő privát szférája, amit nem akarok megsérteni, mégis szeretném látni, hogy kivel levelezik, és ha levelezik lányokkal, akkor mit.

Semmi okom nincs féltékenységre, soha nem is volt, az életem is rábíznám, tudom, hogy szeret :) Szóval nem szeretném ezt a kapcsolatot tönkretenni és elüldözni őt ezzel a hülyeségemmel.

Hogy "mulasszam el" ilyenkor ezt a feltörő rossz érzést, hogy utána ne támadjam le, hogy ki ez a lány, meg ne kezdjek el vele veszekedni?


2016. máj. 18. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem meló miatt szükséges a fb, de egyébként rá se néznék, ha tehetném. Ha nem létfontosságú, akkor szerintem hanyagold, ha nem tudod feldolgozni.
2016. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést!
2016. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy ki ez a lány. Ő megválaszolja, hogy jelenlegi osztálytárs/csoporttárs/anyukám barátnője/kiskutyám, és ezután te nem kezdesz alaptalanul hisztizni. Nem nehéz. Mert nem is értem, eddig mi volt? Megláttad, hogy Katinka lájkolt valamit, megkérdezted, ki az a Katinka, ő megmondta, hogy volt kolléga, majd te elkezdtél hisztizni, hogy "de én jobban tudom, és ne lájkolgasson az a..."? Vagy mi? Mert fejezd be, irritáló.
2016. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2.:sokszor beszélgettünk erről ilyen őszintén, mit ahogy most itt leírtam. Ő türelmes és megértő velem, újra meg újra elmondja, hogy szeret és én vagyok a barátnője nem véletlenül, de félek, hogy előbb-utóbb elege lesz belőlem.


3.:az a baj, hogy elmondja ki, és utána elkezdek agyalni, hogy dehát ez a lány milyen csinos, sokkal csinosabb, mint én, biztos megnézi a többi lányt és igazából ők tetszenek neki és innentől elindul mindig a lejtő :(

2016. máj. 18. 08:59
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor ideje nemi onbecsulest gyujtened, es megbirkozni a kemeny tennyel, hogy bizony megnezi azokat a lanyokat, sot az osszes csinos lanyt az utcan, es ez van. Ezzel soha nem fogsz tudni mit csinalni. Kiveve ha megvakitod. De azt nem ajanlom.
2016. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Húha, én is ilyesmit érzek.

Meg hogy vajon honnan ismerheti...nehogy más tetszen neki.

Pedig szeret, tudom, és nem néz másokat.

23N

2016. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy megnéz más lányokat és ezt próbálom elfogadni, de nem tudom, hogy fogadjam el. Az egy dolog, hogy van, amikor már nem említem neki, mert ezt lassan megtanulom uralni magamban, de szeretném, ha az agyalásomat is le tudnám valahogy győzni, hogy ne ezen járjon ilyenkor a fejem és ne rontsa el állandóan a kedvem.

Nem tudom, hogy szerezzek önbecsülést.

2016. máj. 18. 09:15
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Megértelek, de nem tudom milyen tanácsot lehetne adni. Őszintén sajnálom azokat az embereket, akik ilyen szinten rá vannak kattanva (vagy a párjuk) az fb-re, akár rólad, akár a barátodról van szó. A ti életetek ekörül forog, szerintem ha nem lájkolhattok valamit (vagy titeket nem lájkolnának), az elvonási tüneteket eredményezne. Volt egy barátnőm (rövid ideig), aki egész nap az fb-n lógott, mikor kérdeztem miért, a válasz az volt, hogy "ott vannak a barátaim". Mivel én nem fb-ztem, én kimaradtam a napi eseményeiből, és a végén úgy éreztem, hogy szinte kívülálló vagyok az ő életében, ezért rövid úton belül kiszálltam a buliból. Hasonló lépést nem tanácsolnék neked, talán előbb próbáld megbeszélni a barátoddal a dolgot, de az biztos hogy én kerülöm az fb-b.z. csajokat...
2016. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Anyám borogass, lájkolja egy ismerős lány a barátod bejegyzéseit, és még kommentel is hozzá. :-)

És utána mindig úgy folytatjátok, hogy:

tudom, hogy szeret és nincs okom a féltékenységre, nem akarom tönkretenni a kapcsolatot emiatt, vagyis TUDJÁTOK A MEGOLDÁST. Akkor mi a kérdés?

2016. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8.: én nem vagyok fb-függő, sosem szoktam képeket kitenni, akkor sem kezdek el bőgni, ha valaki valamimet nem lájkolja, ezek engem nem érdekelnek és nem a másoktól ott kapott visszajelzések határoznak meg. Az zavar, mikor a párom oldalán történik ilyesmi, és ezt próbálom elmulasztani magamban.
2016. máj. 18. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!