Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja ennyire a családja elől a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Egy éve és 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal távkapcsolatban.

Az én szüleim még nem ismerik személyesen, de természetesen tudnak róla, hogy szeretjük egymást, látták a közös képeinket, stb. Ellenben nagyon zavar, hogy rólam nem tudnak semmit, mintha nem is léteznék. Amikor a családdal van, nem is veszi jó néven, ha felhívom, suttog a telefonban. Ha bemegy valaki a szobájába, lehajtja a laptop-ot, amikor skype-on beszélünk. Rákérdeztem, azt mondja, egy nyugodt élethelyzetet keres a bemutatásomra. Mert náluk mindig történik valami, pl.: haláleset legutóbb.

Ami nekem furcsa, hogy egyáltalán nem tudnak rólam, pedig nagyon szoros a viszonya az anyukájával például.

A bemutatással még ráérünk, de mivel együtt tervezünk a jövőben, nem értem, miért rejteget. Tudja, hogy rosszul esik.

Mit gondoltok?


2016. máj. 18. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után én ezt nem tűrném. Amikor otthon van, akkor gyakran hívnám például. Illetve sürgetném a bemutatást. Ha nem akar, akkor falhoz szegezném, hogy miért nem. És erre nem kifogás a haláleset.. Nyilván nem 1 héttel a temetés után kell menni, de azért az, hogy 1,5 év alatt egy olyan alkalom nem volt rá, hogy megemlítsen téged a családnak..nos vicc.


Szóval én nem szarakodnék többet és sürgősen kideríteném, hogy mi az oka ennek.

2016. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem trükköznék semmit, hanem leülnék vele és egyenesen megkérdezném, miért van ez. Meg kell beszélni, ilyen nincs...
2016. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Engem is dühít a szitu. Azt mondja, sejtik, hogy van valakije, (no comment) de az ő szájából várják, h elmondja. Ő meg nem mondta eddig. Vicc.
2016. máj. 18. 12:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt nyíltan mond meg neki ,hogy zavar és adjon rá magyarázatot. Vagy őket szégyelli előtted vagy téged szégyell előttük, vagy nem vesz komolyan csak álltat téged,hogy szeret. Kemény szavak ezek de ki kell nyitnod a szemed sajnos.
2016. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Megfordulna a fejemben, hogy több is van neki. Vagy az, hogy már mesélt rólad, de valamiért nem kérnek belőled, amit nem rejtettek véka alá.
2016. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen párom. Nekem azt mondta végül, mikor "falhoz állítottam" egy év után, hogy ő nem is viszi haza a barátnőit, mert régebben, akit ismertek, sose volt jó vége, amúgy nincs közük az életéhez, stb.

Elvben tudtak róla, hogy van "valaki", de semmi konkrétat.


Utólag kiderült, hogy kamu volt az egész. :) Az utánam lévő csajt egy hónap, a mostanit egy hét után vitte haza. Szerintem ez sokat elárul arról, hogy mennyire tervezett velem komoly kapcsolatot... :)


Én a helyedben nem hagynám, hogy kitérjen a téma elől, tökmindegy, hogy mi történik, ez nem lehet kifogás, ha komoly kapcsolatot akar.

2016. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtátok a véleményeteket.

Mindegyikben lehet igazság.


Neki már volt egy házassága, azt a nőt szerették, de elváltak. Talán ez is közrejátszik, nem tudom...

2016. máj. 18. 13:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Valszeg nem akar bevonni a családba, amíg nem biztos a dolog, mert a családja belemászna az életetekbe.
2016. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elváltak?
2016. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na ez az utolsó...

Valami kavarás ott is lehet, de ugye én ebbe nem látok bele. Nekem azt mondta, lerendezett ügy, én meg nem kételkedtem.

Külföldi bíróság előtt zajlott, nem itthon, mivel nem magyar állampolgár egyik fél sem.

2016. máj. 18. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!