Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Jobban igényele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Jobban igényelem az együttlétet a párommal, mint fordítva. Nekem kevés, ami jut a személyéből, neki meg én sok vagyok.

Figyelt kérdés
El tudom hinni a páromnak, hogy szeret, nem csal meg, de nagyon keveset vagyunk együtt, folyton fáradt, kevéssé igényli a szexet. Ehhez képest zavar, hogy napi szinten idegen női aktokat nézeget, alkalmanként maszturbál. Mert - ahogy mondja - az kevésbé fárasztó. Zavar, hogy a kevés szexuálenergiáját maszturbálásra fecsérli, ahelyett, hogy gyűjtené, és egyszerre vezetné le - velem. Magamat szépnek látom - ezzel párhuzamosan adódnak önértékelési problémáim is -, szexuálisan nyitott, odaadó, kívánós vagyok, sok dologban benne vagyok (élvezettel), ezért nem értem... vagy ez a nagy magyar valóság? Hogy a munka annyira elszívja a férfiak energiáját, hogy otthonra nem marad, ezt kell elfogadni? Általános nézet, miszerint a férfinak fontosabb a szex, mint a nőnek, de magam életében ez mindig fordítva volt... sajnos. Egy éve vagyunk együtt. Szeretem őt, azt mondja, ő is szeret. Nem akarom elhagyni, de néha úgy érzem, mindkettőnknek jobb lenne külön. De nehezen válunk meg egymástól...
2016. máj. 19. 14:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Én 30 éves nő vagyok, a párom 50 éves.
2016. máj. 19. 14:29
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Vegyetek ki szabit és utazzatok el egy hosszú hétvégére wellnessezni vagy valami vidéki panzióba és ha ott se változik a helyzet akkor lehet jobb nektek külön.
2016. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nagy magyar valóság? Persze könnyebb a társadalomra kenni, minthogy elfogadni, hogy bizony 50 éves a párod, és ez meglátszik a szexuális életén is.
2016. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem veled van a gond, ez egy szexuális zavar. Hyposzexualitás a neve. A lényege éppen az, amit megfogalmazott: a szexben nem az intimitást igényli, hanem a feszültséglevezetést. Teher számára a másikra koncentrálni, alkalmazkodni, ezért inkább a gyorsabb, egyszerűbb megoldást választja, amikor csak önmagára kell figyelni.

Ez egyben személyiségvonás is: a kapcsolat más területein se nagyon érdeklik a másik fél igényei, nem igazán képes kölcsönösségre.

Ilyen emberrel pedig nem éri meg kapcsolatban lenni.

2016. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
# 3: Ez nem korfüggő, van ilyen 20 évesben is.
2016. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Természetesen sokat kivesz az emberből a munka, de szerintem a szexre mindig kéne, hogy maradjon.


Menjetek el kikapcsolódni, hátha az segít.

Biztos lesz aki bele fog kötni a korkülönbségbe, épp ezért írom le.

Én 31 éves nő vagyok, párom 58, mégis mindennap együtt vagyunk, megegyezik az étvágyunk.Többi kapcsolatom azért fulladt kudarcba, mert nagyobb az étvágyam, mint az átlag.


Kikapcsolódás mellett próbáljatok ki valami újat is.Sokat segíthet.

Kitartást kívánok, fel ne add ilyen könnyen ha boldog vagy. :)

2016. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Egy 50 evestol mar nem kell csodakat varni. Persze elofordul ez 20 evesen is csak, a 20 eveseknel a ferfiak nehany szazaleka ilyen az 50 eveseknek meg a nagyresze ilyen. A korral jar.
2016. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
# 7: Érdekes, az én környezetemben az 50-es pároknál napi rendszerességű a szex. Ahol pedig nem, ott már évtizedek óta hiányosságok vannak ezen a téren, nem a korral alakultak át az igények.
2016. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

#7-es, valóban #8-asnak van igaza, hisz leírtam, párom 58 éves, és mindennapos az együttlét.(fizikai munkát végez)


Sok huszonéves írja itt ám, hogy nem megy neki.Na mitől nem megy neki?Lehet pontosan a korból kifolyólag, hisz még tapasztalatlan.

Attól mert x nővel együtt volt, az még nem ad tapasztalatot.Egy 50-es férfi viszont bőven ismeri a női testet.


Kérdező, a félreértéseket úgy kerülhetitek el, ha minden szemtől-szemben beszéltek meg.Véletlenül se virtuálisan, SMS-be satöbbi, mert ott aztán kellően félreérthetitek egymást.

(megtanultam egy életre)

2016. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Az a megoldàs,hogy nem apàd korabeli öregemberrel szexelsz.
2016. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!