Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap alatt miért nem mondta még egyszer sem a barátom, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek csak szó,, és nem ettől függ egy kapcsolat, de azért már jól esne. Én már olyan sokszor akartam neki mondani mert én így is érzek, de félek megijedne, vagy esetleg ő nem érez hasonló képpen. Persze poénból szokta mondani , hogyha ponékodunk vagy valami, hogy , "nembaj azért szeretlek" de tudjátok ez csak ilyen vicceskedés. Amúgy teljesen jó a kapcsolatunk szerintem, mindig nagyon kedves velem és a tenyerén hordoz.

19/L


2016. máj. 21. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem szókimondó, és az érzéseit nehezebben közli, mondja ki.

Rengeteg ilyen ember van, akik számára a szeretlek szó tényleg nagy jelentéssel bír, és nem mondják akárkinek, csak tényleg annak, akit teljes szívükből szeretnek.

Lehet hogy mondani akarja, csak félénk, vagy nem tudom.

Mondd neki te is sokszor, és talán neki is megjön a bátorsága hozzá :)

2016. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

ha érzed ,hogy szeret

akkor ne aggódj...majd mondja

ahogy az 1 írja

2016. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd előbb te, főleg ha így érzel, attól bátrabb lesz
2016. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!