Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes kérdéssel fordulok most hozzátok. 6 éve boldog párkapcsolatban élek, volt egy depressziós időszakom ami alatt a barátnőmnek nagy volt a félelme hogy elveszit engem de ez nem történt meg. Nem olyan rég ahol dolgozom mellém tettek egy új munkatársat úgy mond nekem kell "betanitanom" .


A lényeg a lényegben én a 6 év alatt eddig tényleg a "rózsaszin fátyolos" szerelem varázsa alatt voltam. Lett volna lehetőségem megcsalni barátnőmet 3 szor is de sose tettem meg mert attól jobban szeretem.


Mikor úgy határoztam magambsn hogy 6 év 3 hónap alkalmából eljegyzem akkor pedig közbeszól az élet.


Egy olyan új munkatársat kaptam amiről az ember csak álmodhat 22 éves bombázó,szingli, nincsenek kóros szenvedélyei, intelligens, tudja az adott szituációban hogyan beszéljen az emberrel, segitőkész és nagy benne a munkamorál.


Szerintetek mi a helyes döntès ? :)



2016. máj. 22. 00:44
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

ha ez így felmerült benned

akkor már tudod a választ


ne innen várj felmentést,hogy kirúgod a barátnődet aki szeret és kitartott melletted

2016. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartam mondani, amit az előttem szóló is írt! Amúgy meg miből gondolod, hogy az ifjú hölgynek pont te leszel az álma és még ha össze is jönnétek, neki nem lennél több, csak egy kaland?
2016. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne csessz el egy 6 éves kapcsolatot egy 22 éves kis liba miatt.


Velem is előfordult már többször is hogy elbizonytalanodtam, de mindig jól tettem hogy a párom mellett maradtam. És egyébként azokról akik bejöttek és összejöhettem volna velük később mind kiderült hogy nem lettem volna boldog velük.

2016. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki tökéletes addig, amíg meg nem ismered valójában. De persze lehet, hogy tényleg nagy mákod lenne vele. Mivel megfogalmazódott a kérdés benned, mindenképp zárd le a régit és adj esélyt ennek, hátha...
2016. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Biztosat bizonytalanér soha,de ha ez így megfordult a fejedben,akkor elgondolkodnék azon az eljegyzésen.
2016. máj. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnőd... Sose értettem ezt, hogy képes egy pasi egy másik nőre azt írni, hogy bombázó, miközben van párja. Szerintem hagyd el, ha így gondolokozol, ne rabolf tovább az idejét.
2016. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ebben a 6 évben kicsit ellaposodott a kapcsolat? Mert akkor persze, hogy nagyon kívánatos egy fiatal, vonzó nő, de gondolj bele, hogy ez a nő is kitartana melletted egy depressziós időszakban?


Illetve:

- a barátnődet csak azért ne vedd el, mert 6 éve együtt vagytok

- hidd el egy házasságban/ideje alatt lesznek nagyobb csábítások is, ha ezt nem bírod ki, akkor nincs is értelme egy házasságnak

- az írásodból úgy jön le nekem, mintha valami jelnek vetted volna ezt a lányt ("közbeszól az élet"), aki arra venne rá téged, hogy ne vedd el a barátnőd, szakíts vele, de arra nem gondoltál, hogy ez egy olyan jel, ami csak arra szolgál, hogy még inkább kitarts a barátnőd mellett(, aki a bajban melletted volt), mert egy vonzó, fiatal nő (külsőségek)sem tud eltántorítani?

2016. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!