Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook probléma. Mit tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook probléma. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt a párommal, viharos kapcsolatban.A viták mindig a megbízhatatlanságából fakadnak.

Tavaly megtaláltam a facen,egyedülállóként.Mondanom se kell,ismerkedni járt fel.Amikor kiderült, szakítottam vele.Egy évig csinálta ezt a hátam mögött.

Kibékültünk,kapott egy esélyt.

Erre tegnap mit találok?Megint új jelszót kért a facehez(kiírja hogy utoljára módosítva egy hete).

Amikor rákérdeztem tagadta,nem ő volt,ordibált,összetörte a telefonját.

Nem hiszek neki,annyiszor hazudott már.

Az a röhej, hogy 30+ férfi.Mi a franc szüksége van ennyire a facebookra?


2016. máj. 22. 06:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem a facebook a baj,hanem hogy engem letagad és egyedülállóként tünteti fel magát,holott mindenki tudja hogy velem él.
2016. máj. 22. 06:53
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy olvasom, az alapvető probléma itt nem a facebook. Én is egyedülállóként vagyok fenn, a páromról sincs kép.Azért mindenki tudja az ismerőseim között, hogy van párom. Akit nem ismerek, nem jelölöm vissza. Sosem lépek ki, de még soha nem nézte meg a profilomat, üzeneteimet.Nem is tűrném egyébként.

A gond a megbízhatatlanság, az élet más területein is hazudhat neked. Nem tartom valószínűnek, hogy valóban szeret. Te ott vagy neki, mint biztos pont. Van tiszta lakás, ruha, kaja, ha éppen kell, akkor nő is. Miért akarná ezt megváltoztatni? Biztos,hogy ilyen kapcsolatban szeretnél élni,

2016. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Nekünk sincs kinn a kapcsolatunkról infó. Szabad bejárásunk van egymás online dolgaiba, de nem szokásaink. Mondjuk mi megbízunk egymásban, nem is hazudozunk egymásnak.
2016. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek neki a fb?akit én ismerek,menyasszonya van és minden nőjét fb-on keresztül szedi fel,ott dumálja le a randikat,ott udvarol.A lányokkal face to face csak a d u g ásra jár össze.Megbízhatatlan a párod,becsap.(Nekem sincs kint a státuszom,a párom nem is ismerősöm,mégis nagyon jól működünk DE soha nem kaptam még csak ferdítésen sem,nem h viták lennének.)
2016. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem a facebookra van szüksége - rád nincs.

Ha talál jobbat, érdekesebbet, ott s hagy, addig meg hazudozik, hisztizik, mint egy ötéves.

Annyi is, mindegy, hogy testileg 30+ éve született.


Hazugsággal nem lehet egy kapcsolatot, de fenntartani, se annak nevezni.


Amúgy meg ki a tök módosítja a jelszavát, ha nem ő - de ez részletkérdés.

2016. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lány imserősömnek is van 1 pasija, és csak onnan sejthető, hogy minden posztján előre helyezi első lájkolóként a pasit, ezt mondjuk nem tudom mitől van, de pont ő a pasija, mert minden héten 3x róla beszél nekem :D
2016. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a facebookkal van baj hanem veled. Megbízhatatlannak tartod, hazudozott. Mi a bánatos francért vagy vele???? Arra gerjedsz ha megaláznak?
2016. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!