Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esely arra hogy egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christopher kérdése:

Van esely arra hogy egyutt maradjunk?

Figyelt kérdés

Sziszasztok! Ez kicsit hosszu lessz.

En 20 eves vagyk es baratnom 18!

Immar tobb mint 2 es fel eve hogy egyutt vagyunk. Eleinte nehez volt hisz meg erzett egy smast az exe irant de az ido multaval elfejeltette hisz radobentettem arra hogy egy idiota es nem eri meg hogy izgassa magat erte. Szoval en felejtettem el vele az exet. Teltek a napok es oszinten egymasba szerettunk. Minden bajunkat es vagyainkat megbeszletuk. Egy csodaszep kapcsolatba estunk es borzasztoan szerettuk egymast (meg most is). Masfel ev jaras utan a jovot es az eletunket terveztuk egyutt. Minden olyan volt mint a meseben. A szuzesegget 2 ev jaras utan vesztette el velem azaz majdnem 18 evesen. Addig csak kisebb nagyobb penttingeles volt. A szulei szigoruak es a sex tema sokaig szoba se jott az anyukaja miatt,es amugysem szeretuk volna elhamarkodni hisz nm ezert voltunk egyutt. A szerelmunk nagyon eros es igaz lett. Egyszer sirva kert meg hogy igerjem meg neki hogy soha nem fogom elhagyni es mindig szeressem es vigyazzak ra amig csak elek! Konnyes szemekkel valaszoltam neki: “Dragam ez nem kerdes, igy lessz hisz TE vagy a mindenem! “ Mindig megleptuk egymast aprosagokkal csak hogy boldogga tegyuk egymast. Rengeteget tervztunk es amit akartunk a jovotol az is passzolt a tervek a csalad alapitasi dolgok minden! Mintha Isten egymasnak teremtett volna minket. Par honapja kiderult hogy apumnak komoly betegsege van. Kicsit elhanyagoltam ot neha apum miatt neha a haverok miatt. A barataim tudtak hogy szar helyzetben vagyok es sokszor hivtak ide oda hogy ne legyek othol. Meg amugy se birtam ithol lenni mert anyum csak sirt es feltunk attol hogy az orvosok nem tudnak mar mit kezdeni. Baratnom rengetegszer hivott de feszt leraztam. Talalkozni nem tudtunk szulei miatt neha es ezert mindig baratokkal voltam kint nem vele. Eszrevette hogy mar nem viszonyulok hozza mint az elott pedig inkabb vele lettem volna mint a haverkkal hisz ra lett volna szugsegem de sokszor nm tudott nemi okokbol igyhat neha haragudtam ra es neha nem akartam vele ezert beszelni. Elegge eltavolodtunk egyamstol. O massal beszelte meg a problemait es en is massal. Es nemi ido utan kozolte velem hogy o mar nem szerett es nem latja a jovoet ennek a kapcsolatnak. Mas fiukkal beszelgetett es egy csok is elcsattant egy fiuval mig mi szuneteltunk majd utana szakitott velem.. Es kozolte hogy azert tette meg mert o mar tudta h szakitani fog velem. Amint megtudtam hogy szakitani akar mar az se erdekelt mi lessz szuleimmel csak o ne hadjon el. Az eletem ertelmet talaltam meg benne es nem akarom elvesziteni. De egy het utan ujbol osszejottunk es megbesz. hogy mindent ujraprobalunk, elfelejtjuk ami tortent. De par hetre ra kozolte hogy o mar nm szerlemes belem es csak szeret de nm ugy mint az elott. De megbesz. hogy tobb idod adunk egymasnak. A szulei miatt nem igazan elhette ki a tinedzser korat. Ritkan jart baratnoivel ide oda es folyton kapcsolatban volt elottem. Es o azt allitja hogy vagyik izgalomra per pillanat. Mas fiukat is szeretne megismerni es flortolgetni. Mert ez kimaradt nala es kivancsi mint mindenki mas. Bar azt is mondja hamar jottunk osssze hogy nekunk kesobb kellet volna talakozzunk hogy orokre egyutt lehessunk. Mert velem nagyon jo elete lenne. O azt mondja hogy lehet egy ket flort utan osszejone valakivel akivel majd lehet leelne az eletet. O elni akar kihasznalni hogy meg fiatal. Bulizni ismerkedni. De most is egyutt vagyunk es sokszor mondta azt h hianyzom neki es sokszor szerelmemnek szolitott. Sot ujbol tervezzuk a jovot es neha o hozza az otletek hogy ez az mien jo is lenne. Nem tudom mit tegyek. Hadjam hogy menjen es elvezze az eletet? Vagy kuzdjek erte es bizonyitsam be hogy en vagyok neki az igazi nem hiaba akartuk leelni egymassal az eletunket es nem hiaba vagyunk 2 es fel eve egyutt. Mert szeretem szerelembol es tudom hogy o is. Csak most rajott ez a 18 eves vagyok, fiatal, es elni akarok mint minden mas lany. Pia, fiuk, bulik. Mit tegyek? Hadjam? Vagy kuzdjek erte?



2016. máj. 22. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd (végig olvastam)
2016. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok olyat tettél, amivel szó szerint más karjába űzted... tudod a "szeretettankot" folyamatosan fel kell tölteni.. Egy nőt ha elhanyagolsz könnyen kiszeret ...
2016. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elhanyagoltam. De nem azert mert nm szeretem. Meg van ra a magyarazatom. Es barmit megtennek hogy minden a regi legyen. Mert nem tudom elkepzelni mar nelkule a napjaimat. Tulsagosan szeretem es tudom hogy o is csak most rajott ez a fiatal vagyok. Ezt lataj a bartnoin is. Ezt meselik neki a suliba hogy igy smaroltam azzal igy kefeltem azzal. Es milyen jo volt es nem is jarunk es milyen jo buli volt ez az...es ez megvaltoztja ot is. Ez ellen akarok tenni, mert rosszul dont!
2016. máj. 22. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Attol, hogy bulizni jar, meg nem kell lefekudni vagy csokolozni masokkal. A beszelgetes belefer. Ha elmondja, hogy van baratja. Ezt beszeld meg vele. Szerintem menj vele bulizni idonkent Te is , ahova szokott.

N

2016. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon az jött le az egészből, hogy volt egy naiv, ártatlan képe még arról, hogy megleli az igazit, a nagy szerelmet és élete végig együtt lesz vele. Ezt vetítette ki rád. Aztán egy picit csalódott és felnyílt a szeme.

Hagyd, hadd menjen, ha menni akar! Nyilván olyannal szeretnél együtt lenni és tervezgetni, aki nem keresni akarja a kalandokat másokkal, hanem pont, hogy elutasítja a fiúkat arra hivatkozva, hogy neki már van valakije.

Lehet még visszatáncol, de könnyen lehet, hogy végleg feloszlott a lila köd. Idővel amúgy is szétmentetek volna.

2016. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha engem így elhanyagolnának, egy darab esélyt sem adnék, az biztos. Ha baja van a másiknak, miért nem hozzám fordul? Miért ráz le? Szóval ez a hajó 100%, hogy elúszott.
2016. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!