Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott női elvárások. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott női elvárások. Szerintetek sincs ennek igazából reális valóságalapja?

Figyelt kérdés
Elmondom mire gondolok. A férfiak hajlamosak azon bosszankodni, és síránkozni, hogy milyen túlzóak a mai nők elvárásai. Ohh igen, elvi szinten én is ezt tapasztalom az ismerettségi, baráti körömben (zömében a húszas évei végén járó korosztály). Tehát mint szingli nők, szeretnek nagy elvárásokkal dobálózni, legyen lakás, legyen kocsi, legyen diplomás, legyen kisportolt, legyen jóképű, legyen figyelmes és még hosszan sorolhatnám. De! Tapasztalatom szerint ez csak a duma. 2 héttel/hónappal később ugyan az a nő, aki mindezt a sok elvárást felsorolta, 10 centivel a föld fölött járva szerelmesen áradozik, az új kedveséről, aki maga a tökély. A fiatalember, amúgy 8 osztályt végzett, segédmunkás, kopaszodó, borostás, és mondjuk alkoholista. Szóval közelében sem jár annak az elképzelt férfinak akit korábban ideális jelöltként a nő lefestett, mégis szerelmes és oda meg vissza van érte...És ez egy totál általános jelenség az én ismerőseim között. Tehát, ebből az a tanulság, hogy igazából amíg nincs szerelem addig szeretnek nők dobálózni ezekkel a bizonyos elvárásokkal, de ha valakinek sikerül magába bolondítani őket, akkor igazából mit sem ér mindez, csak üres szavak. Ti erről mit gondoltok?
2016. máj. 23. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Hogy amíg nincs szerelem addig maradnak a szappanoperák és a tündérmesék.
2016. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
Na ne mesélj már, hogy a nők össze jönnek egy segédmunkással, aki kopaszodik. Nem kell ilyen tündér mese, ennél még a náci propagandát is jobban bekajálom.
2016. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha vkitől megkérdezik, milyen az ideális pasas, biztos a lehető legjobbat fogja mondani, amit elképzel. De az nem garancia arra, hogy ahhoz is fog vonzódni, vagy hogy olyat egyáltalán megkaphat.
2016. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem fogja azt mondani, hogy egy 8 osztályt végzett majdnem alkoholista az álompasija (ugyanúgy fordítva a férfiak sem fognak ilyen jellemzést adni az álomnőről), de azt a valamit, ami miatt beleszeret az ember lánya egy ilyen férfiba, úgysem lehet érthetően megfogalmazni. Ezért nincs is értelme álompasiról/álomnőről beszélni, mert tényleg nincs reális valóságalapja a legtöbb esetben.
2016. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Az értelmesebbje rájön, hogy akkor örökké várhat. Csak a többi szép nőt sajnálom aki inkább szingli marad vagy 40 éves koráig ahelyett, hogy kicsit leadna az igényeiből és boldog lenne. Mert így nekik sem jó, meg a szabad férfiaknak sem.
2016. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Uraim,hogy maguk milyen szánalmasak... Egyértelmûen van elképzelése egy nõnek mikor szingli, hogy mit szeretne, de ha mondjuk egy ilyen "szõke herceg" helyett a kérdezõvel vagy az elsõ válaszolóval jött volna össze egy ilyen nõ semmi bajotok nem lenne. A helyett, hogy a nõket okoljátok azért mert sikertelenek vagytok, inkább gatyába kéne rázni magatok, megkeresni a tökötök és elgondolkodni azon, vajon miért jött össze a segéd munkással és nem veletek.
2016. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én a kérdező, nő vagyok, csak jelzem :) És a kérdésem pusztán elméleti...
2016. máj. 23. 11:32
 8/23 anonim ***** válasza:
4%

#7


Sajnos a végén a külső fog dönteni.


Előbb begerjednek egy agresszív, bunkó, segédmunkás cigánytól akinek kockahasa van, mint egy átlagos/enyhén elhízott irodai/számtech/szellemi dolgozótól.

2016. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

1. A szerelemben ne keress logikát.

2. Nem biztos, hogy a rózsaszín köd elmúltával is kitart a kapcsolat a szürke hétköznapokban.


Saját lakásomban élek 30-as nőként, nem fogok eltartani egy felnőtt férfit, és még a saját szüleimhez sem költözöm, máséhoz pláne nem, sajnálom, ha ez valakinek túlzott elvárás. Egy korombeli férfi az én szintemen képes ugyanerre, aki nem, azzal nem vagyunk egy szinten.


A minap beszélgettem egy velem egyidős pasival online, munkanélküli, édesanyjával él, és problémái vannak a társkeresésben. Még nem sokat tudok róla, de gyanítom, hogy nem fog meglepni, miért vannak problémái.


Én sokat tettem azért, hogy elérjem azt, ahol tartok, de ahányszor akadályba ütköztem, nem rekedtem meg, hanem kerestem a megoldást.


Miért kellene megalkudnom olyannal, aki halogat és hárít, miközben én nem olyan vagyok?

2016. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
#9 Ez egy banális tévedés saját tapasztalat alapján mondom. Amúgy kockák közt is vannak hihetetlen helyes férfiak.
2016. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!