Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít néha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít néha a barátom viselkedése? Lehet már nem is szeretem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt, ő 20, én 19 vagyok. Az utóbbi időben sokszor veszekszek vele, mindenért őt hibáztatom. Persze most is úgy érzem, hogy van amiért jogosan, de van amiért nem. Különben most érettségizek, lehet ezért is vagyok feszültebb és rajta vezetem le, nem tudom.

De amúgy is idegesít mostanában sok dolga, amit viszont jogosnak gondolok részemről. Persze ő eddig is ilyen volt. De most ébredtem rá, hogy nem tudnám elképzelni vele a jövőmet. Pl. összeköltözés, egyszer majd családalapítás stb. Egyszerűen annyira felelőtlen, meg minden hülyeségre elkölti a pénzét. Jó hát 20 éves mit várhatnék tőle, de akkor is így gondolom.


2016. máj. 23. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Veled is van gond meg vele is. Ha nem tudod elképzelni vele a jövődet...akkor nem értem mi a kérdés. Szakítani kell.
2016. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


De persze ti még annyira nem vagytok összekötve. Lehet, hogy jobb most keresni valakit, akivel több a közös.

2016. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!