Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy a férjem (38) titokban egy fiatal gyógymasszőr hölgyhöz jár rendszeresen masszázsra. Nincs köztük semmi, ez biztos. De akkor miért titkolja a férjem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 21:32
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
100%
talán,mert fél,hogy "rosszra" gondolsz
2016. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bízik benned? Lehet, hogy már ennél kevesebbért is kapott tőled kellemetlen pillanatokat. Én se tudnám, ezt, hogy adjam be feleségemnek, ha tudom, hogy hajlamos a féltékenységre. Nem őszinte hozzád szóval valamilyen bizalmatlanság, de neked kell tudnod hogy miért.
2016. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De miért gondolnék rosszra? Sosem féltékenykedtem.
2016. máj. 25. 21:38
 4/14 Linó03 ***** válasza:
86%
Akkor lehet, hogy magából indul ki, mert ő féltékeny lenne, vagy a haverja azt mondta, hogy ne mondja el, vagy akármi. Ha már úgyis tudsz róla, szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy tudsz róla és nincs ellene semmi kifogásod.
2016. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg így teszek, de azért csalódtam benne.
2016. máj. 25. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Lehet nem is titkolja, csak nem mondta.

Mivel soha nem féltékenykedtél, valószínűleg el is hagyagoltad. Tudja, hogy közönyös neked, és téged még ez sem érdekelne. Akkor meg minek mondta volna?

2016. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha TÉNYLEG nagyon egyszerű veled együtt élni, és nem vagy a kérdezősködős, tudakozódós, "engedély adós", hisztis, megjegyzést tevős, vagy legalább is arckifejezéssel nem tetszést kifejezős nő, szóval TÉNYLEG magadba nézel és azt mondhatod, hogy tőled kellemetlen pillanatai nem voltak és semmi oka arra, hogy azért titkolózzon, mert el akarja kerülni a hisztidet, megjegyzéseidet, jeleneteidet, duzzogásodat vagy bármit, akkor nekem gyanús lenne. Ha pontosan tudhatja, hogy neked soha, semmi panaszod, rossz szavad stb. nincsen, akkor pedig valami még is van, ami miatt titkolja.


Amúgy most komolyan, milyen tapasztalata van egy olyannak a felnőtt párkapcsolatokról, házasságokról, aki ilyet leír, hogy nem titkolja, csak nem mondta? Egy házasságban, ahol együtt keltek, együtt fekszetek ilyen dolgokat, hogy rendszeres gyógymasszázsra jár az ember, nem felejtünk el egymásnak mondani.


Az meg egyenesen abszurd, hogy pusztán azért, mert nem féltékenykedik akkor már biztos közönyös és elhanyagolja. Esetleg az, hogy egy normális, egészséges önbizalommal rendelkező nő, már fel sem merül?

2016. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Pont ezèrt, hogy ne gyárts összeesküvès elmèleteket!
2016. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok, ha valaha gyártottam volna, megérteném... Rákérdeztem, fülig vörösödött, hebegett, habogott. Arra nem tudott válaszolni, hogy miért titkolózott. Mellesleg nem is szokott fájni a háta. Nagyon csalódott vagyok...
2016. máj. 26. 10:45
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Azért titkolta, mert a farkát is megmasszírozza olyankor. Millió egy olyan masszázs van, mikor nem csak akkor szól a téma, hogy jajj, az 50 éves Piroska megnyomkodja a derekam.... Valószínű, nem csak sima masszázsról van szó. Persze ilyenkor nincs konkrét megcsalás, hiszen semmibe nem megy bele a kolbász...na de azért az sem feltétlenül jó, ha más nő masszírozgatja.
2016. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!