Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon szétszórt, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon szétszórt, ez mitől lehet? Én lihegem túl vagy mást is zavarna?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk a barátommal és vannak elég furcsa dolgai... Pár példa: megyek hogy a koszos poharat betegyem a mosogatógépbe, ő is épp beletett valamit, odamentem hogy a poharat is beletegyük, erre ő rámnéz, becsukta a mosogatógép ajtaját és tovább néz rám meg a piszkos pohárra, aztán megkérdezi hogy mi az, amikor elég egyértelmű volt hogy a piszkos poharat be akartam tenni a gépbe...

Vagy mikor porszívóztam és megkértem hogy álljon már rá a kis szőnyegek végére, hogy áthúzva rajtuk a porszívó fejét összeszedjem róla a piszkot. Egyet kiporszívóztam, aztán mennék a következőre, a párom meg áll tovább és néz rám...

Vagy amikor megkérem hogy segítsen megágyazni, akkor is áll, néz rám, de úgy mintha azt mondtam volna neki hogy építsen részecskegyorsítót. Meg megkérdezi hogy melyik az ő párnája (a poén az hogy nem egyforma huzat van a párnákon és már napok óta azokban alszunk...).


Szóval hogy vannak olyan egyértelmű dolgok, amiket más normális ember úgy magától észrevesz és nem kell külön szólni érte...

Ráadásul termelésben dolgozik, csoportvezetőként... Hát nem tudom, amikor én dolgoztam termelésben akkor se állt felettem senki, hanem egy kicsit ott kellett lenni fejben hogy a többi ember mit csinál, hogy meglegyen a csapatmunka... Vagy csak én vagyok olyan elvetemült, hogy ez zavar?


2016. máj. 26. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem pendültök egy húron. Ami neked alap, neki plusz. Egyébként tipikus, hogy a titulus nem párosul mindig gyakorlatias ésszel. Szerintem ez a későbbiekben csak rosszabb lesz.
2016. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval.Ő másként látja,fogja fel a dolgokat és meglátásom szerint ez csak rosszabb lesz.Mióta éltek együtt?
2016. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
[link] es minden mas eloadasat is nagyon ajanlom.A Hallas cimu is jo lehet esetedben vagy a Semmi doboz.
2016. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megmosolyogtam, miközben olvastam. Szerintem ez a fajta hebehurgyaság még az aranyos kategóriába tartozik, simán együtt lehet élni vele.

Attól még a munkahelyén ott lehet nagyon fejben, és remek csoportvezető lehet, csak otthon kicsit lökött.

2016. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szétszórt, inkább lassú felfogású
2016. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen.

Folyton rohan és mindenféle feladatokat kap a szüleitől is meg a munkahelyén is ezer felé kell figyelnie és itthon meg mint az óvodások.

Ül, néz, bambul, megalszik a tej a szájában...

Úgy könyörgök neki én is dolgokért, hogy na ágyazzunk meg és várom hogy majd feláll vagy valami de nem...

Ugyanazok amiket te is leírtál. Szerintem lemerül az elem a fontos szituációkban otthonra meg ez marad...

Én szöszölésnek hívom a jelenséget. Mindent amit én egy perc alatt megcsinálok, az neki legalább negyed óra.

2016. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es hozzászóló,lehet,hogy neked aranyos.Én biztos nem tudnám elviselni ha egy óvodással élnék együtt.Az elején lehet aranyos,de 10 év múlva már egyenesen irritáló lesz ez a viselkedés.
2016. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csoortvezető? Ennyiből azt gondolnám,hogy nem éri el a százat az IQ-ja,de a párom is hasonló,ő azért,mert passzív-agresszív személyiségzavaros.A tiédnél nem tudom mire gondoljak,de tudom,hogy milyen nehéz ilyen emberrel élni.
2016. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom hasonló, de ő ADHD-s. Elég zavaróak tudnak lenni az ilyen emberek.
2016. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,kov tippem a figyelemzavar.En par honapja jottem ra h Adhd-s vagyok.Munkaban preciz,otthon kaosz.Elvegeztem az egyetemet de baromi nehez volt,mert folyton elkalandozik a figyelmem.
2016. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!