Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek meztelenkedi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek meztelenkedi, de a baratom mar tobbszor megszolta. Teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy eve jarok a parommal, de onbizalomhianyos vagyok a testemre leginkabb a melleimre. sose szerettem masok elott meg lanyok elott se elotozkodni kiskorom ota, es ez igy belemragadt.

nagyon elegedetlen vagyok a melleimmel, nagyok emiatt logosak nem szep az alakjuk es a mellbimbom is nagy amit sokan "parozercsocsnek" hivnak. utalom es rengeteget gondoltam ra h kesobb megmutettetem, de lehet akkor csunyabb lenne. mind1 emiatt h ilyen a mellem tok cikinek erzem es csak szexhez vetkozom le de ott is igyekszem olyan pozokba lenni h ne latszodjon annyira mert szerintem kiabrandito. hiaba jarok 1 eve a baratommal egyszer nem mentem el ugy elotte h teljesen meztelen vagyok meg mondta h csak nezni akarja a melleim de nagyon fusztralna ha igy bamulna oket mert nem tudom oket elfogadni.

es mar sokszor megjegyezte h ezt ne csinaljam h miert nem lathatja es nemtom ha 1 ev alatt ezt a gatlast nem sikerult levetkoznom akkor hogy fog. tenyleg nagyok a bimboim vagyis az udvara es szerintem gusztustalan ez, es ertheto ha valami nem szep jem akarja mutogatni az ember. ha formasabb melleim lennenek kisebb bimbokkal nem szegyenkeznek es batran pucorkodnek de ez valahogy nem megy. felek h esetleg emiatt elhagyhat a parom de hogy kuzdjem le? igazabil sose beszeltem neki arrol h nem tetszik a mellem de szerintem erzi.

22L


2016. máj. 28. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én se szeretem a melleimet mert nem nagyok. mikor barátommal először feküdtem le nem is akartam h levegye a melltartóm. de végül én levettem. és azt mondta h nem érti miért aggódtam emiatt, mert egyáltalán nem kicsi, jó nem is nagy, de azt mondta h ilyen kerek melleket még életébe nem látott. hiába nem nagy, de formás. és innentől kezdve már nem szégyelltem.

szóval ha a barátodnak tetszik, hidd el, nincs baj vele.

2016. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon is érthető a párod kérése, sőt nem is tudom hogyan bírt ki 1 évet úgy hogy nem nézheti, fogdoshatja, stb. a melleidet. A pasiknak ez baromi fontos, főleg úgy, hogy nagy a melled. A parizer mellbimbó udvaron nem lehet segíteni egyébként, az olyan fog maradni, az pedig, hogy nagy a cicid, hát én inkább örülnék neki a helyedben. Kezdj el melltartóval kivágottabb (ízlésesen) felsőket hordani. Hidd el ez sokkal fontosabb egy férfinak hogy téged láthat ilyen szexi ruhában és hogy más férfiak is megnéznek, szeretnek büszkék lenni a nőjükre. Használd ki az adottságaidat, én is néha kicsit mélyebb dekoltázst is bevállalok és abszolút feldobja a páromat, pedig nekem nincs nagy mellem.

A másik, beszélj nyugodtan a párodnak arról, hogy te elégedetlen vagy a melleddel, csak ne állandóan, mert azt fárasztó hallgatni, de megbeszélheted vele, lehet pont az fog segíteni, hogy ha ő elmeséli neked hogy neki mennyire bejönnek a melleid.

2016. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én előbb utóbb otthagynálak, ha "viselkedni" próbálsz előttem, mindegy miért.

Mit nem lehet azon érteni, hogy téged szeret, nem a melleidet?

Nekem tök mindegy milyen a melle a kedvesemnek, szeretem azokat is... bár biztosan arról is tudnál írni egy ilyen idióta leírást.

2016. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!