Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy 32 évesen apa szeretnék már lenni, de a 25 éves barátnőm teljesen mást gondol erről?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. Most albérletben, de 1-2 hónapon belül kapok szolgálati lakást ami fillérekbe kerül nekem. Fizetésem a magyar átlag sokszorosa. Tehát anyagilag egy gyermek nem lenne megterhelő. Nem iszom, nem dohányzom, sportolok, dolgozom rendesen. Előtte egy feleségem volt akivel 4 évig voltunk házasok, de 20 éves koromban ismertem meg. Szóval eddig csak komoly kapcsolataim voltak, megbízható vagyok. Már régóta szeretnék gyermeket, és a válásom után ezért is néztem korban fiatalabb nőt. De most kell rájönnöm hogy a céljaink mások. Ő bulizna, utazgatna élné még az életét. Én ilyen téren már bőven kiéltem magam, én családot szeretnék. Lassan körülöttem mindenki gyermekes már csak én nem. Barátaim szerint korom beli nő jobban megértené amire vágyom. Ti mit gondoltok erről? Lányok/nő k bennem van a hiba, hogy ilyenre vágyok? Vagy manapság a nők nem szeretnének már anyák lenni?

2016. máj. 28. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
A te viselkedésed normális, a csajodé pedig nem meglepő. Mondhatnánk, hogy nem normális a csajod, de sajnos manapság ez a norma az ő világában.
2016. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
már ne is haragudj de a te korodban úgy jönnek össze az emberek hogy ilyeneket nem tisztáznak le előre? két éve összetettétek amitek van a buktatókat meg elnapoltátok "lesz ami lesz"alapon....hát akkor vagy igazodsz a csajhoz vagy kuka a két év.....ez olyan mintha udvarlásnál nem terítenéd ki az összes lapot csak azokat amire tuti elismerően bólint a csaj...majd mikor olyannal is előhozakodnál amivel nem ért egyet elkezdesz takarózni az ennyi meg annyi együtt töltött idővel....saját mulasztásodat/halogatásodat ne akard előnyszerzésre használni!!!
2016. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon szereted ezt a lányt várj még két három évet....Én is 28 és 31 évesen szültem pedig a fősuli után rögtön férjhez mentem.A férjem 36 éves volt amikor megszületett az első kislányunk. Élveztük a gyerektelen éveket is...de eljött az az idő is amikor már nagyon vágytam arra, hogy bővüljön a családunk.
2016. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

En 30 vagyok no, es engem csak az elp meg, hogy teged ez meglep:-)))


25 evesen az emberek valtozasban vannak, kielik magukat, jonnek mennek utazgatnak (en ugyanezt csinaltam mielott ferjhez mentem volna) es a gyerek kb a legutolso gondolatuk:-))

Sok olyan csaj van aki huszonevesen most azonnal szulni akar, de azert akinek tervei is vannak az eletevel, az meg elni akar.


Ebben semmi nem normalis nincs, ez egy teljesen normalis jelenseg. Sooot, arra sincs garanciia, hogy kesobb szeretne leven en sem szeretnek, es mi jelenleg is utazgatunk ossze vissza (igaz, dolgozunk is:-)). Masreszt ez alkati kerdes, vannak ilyen ballitottsagu emberek.


Sztem tisztazd le vele, h mit szeretnel, hallgasd meg h o mit gondol, ha meg o nem akar meg 5 ev mulva sem gyereket,de te igen, akkor esetleg erdemesebb mas not keresni:-)))

2016. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne lenne normális a csaj, kedves első? 25 évesen nem mindenki akar megállapodni, gyereket szülni. Attól, hogy nem egyeznek a céljaik, még nem jobb az egyik, mint a másik...


Kérdező, ilyen az, amikor más életszakaszban vagytok. Ez előfordulhat akkor is, ha egyidősek vagytok, de korkülönbség esetén gyakoribb. Itt persze elhanyagolható lenne a korkülönbség maga, de látszik, hogy nagyon máshol tartotok, nagyon mások a céljaitok. És egyikőtöknek sem kellene lemondania a saját életéről a másik kedvéért, mert akkor nem lesz boldog a párkapcsolatotok. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, ha nincsenek kompromisszumok (márpedig egy ilyen témában nehéz...), akkor érdemes továbblépni.


Amúgy ha valaki 25 évesen nem akar még gyereket, az még nem jelenti azt, hogy "manapság a nők nem szeretnének már anyák lenni". Én 21 éves vagyok, és minden vágyam az, hogy anya lehessek, életem nagy céljai között van - de nem most. Pedig van egy nagyon komoly párkapcsolatom, közös jövőt tervezünk. De előbb befejeznénk a tanulmányainkat és elkezdenék az életünket megalapozni, miközben szórakoznánk, élveznénk azt, hogy fiatalok és szabadok vagyunk. Így kb. 27-28 éves koromig biztosan nem fogok gyereket vállalni, hiába szeretnék. Ettől még nem vagyok rossz, és nem lesz rossz az egész női nem sem.

2016. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak. Bizony tisztázva volt előre hogy ki mire vágyik. Cdak Hát vidéki Kislány feljön a fővárosba, két kézzel tolom a pénzt neki, bármit amit akar egyből megkapja, és láss csodát hirtelen már más életet képzel el magának! Biztos bennem van a hiba, hogy elkényeztettem, de sanszos hogy 2 év megy a levesbe, és más után nézek....
2016. máj. 28. 19:36
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, hát azért ezek után ne csodálkozz... Ha te ilyen szinten toltad alá a pénzt meg a luxust, akkor gondolhattad volna, hogy nem a gyermekei apjának akar téged, hanem csak kihasználja a lehetőségeket...
2016. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind szép és jó hogy mindenki élni akar csak kár hogy senki nem nézni a biológiai vonatkozását a dolognak. 25 éves korban kezdődik a leépülés, ez azt jelenti hogy onnantól szarabb génállomány öröklődik át. Férfiaknál és nőknél is így van. Persze tudom ez senkinek nem fontos, csak az a lényeg hogy eleget bulizzon mert aztán a baba mellett nem élet az élet. A lényeg hogy teljesen érthető kérdező hogy már szeretnél apa lenni, az hogy egy 25 éves nő meg nem áll rá készen szintén érthető csak szomorú. Ráadásul a bulizástól mégcsak okosabb meg érettebb sem lesz. De ez eléggé jellemző manapság szóval vagy vársz rá vagy keresel mást. 27/N
2016. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem érted? Egyikőtökben sincs hiba csak mindketten mást akartok. Keress olyat aki ugyanazt akarja mint te. Ezt a mondatot nem értem: "Már régóta szeretnék gyermeket, és a válásom után ezért is néztem korban fiatalabb nőt." Manapság már pont, hogy később szülnek a nők, először suli, aztán munka, végül jöhet a családalapítás. Lehet, hogy akar majd ő is gyereket csak később. Miért nem keresel korodbeli nőt? Biztos sokan vannak akik szeretnének már családot csak nem találtak megfelelő nőt. Vagy legyen fiatal pipi de akarja is azt amit te?
2016. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Passzold. En no vagyok, babat szeretnek, de megfelelo ferfi nincs. Megijednek a gyerekvallalastol :) ha meg nem szeretne, ne eroltesd. Az sose jo.


26N

2016. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!