Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy fest összejövök egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy fest összejövök egyik legjobb barátom exével, félek neki elmondani, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom 2 éve összejött egy haláli aranyos csajjal. Minden szempontból tökéletes wife material de nyilván míg együtt voltak nem ábrándoztam semmiről, mikor szakítottak utána sem. Nos ez a jóember megcsalta ezt a lányt majd szakított vele és összejött azzal akivel megcsalta, eléggé haragudtunk rá amiért ilyen gerinctelen volt. Bár mivel barát az ő pártját fogtuk, a lánnyal is nagyon jóban maradtunk. Végül kialakult valami közöttünk.

Szerintem ha megcsalta és dobta a lányt nem igazán van beleszólása hogy ki jön össze vele, vagy nem kéne hogy zavarja ha én szeretem és együtt akarok vele lenni. Mégis mikor beszéltünk erről mi lenne ha alapon, azt mondta nem beszélne velem többet mert ilyet egy jó barát nem csinál...


Mit tennétek a helyemben? Szeretem a lányt, de nem akarom elveszíteni a barátomat.


21F, 21L


2016. máj. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha emiatt nem akar veled barátkozni, az az ő egyéni szociális problémája!

Ezzel amúgy is csak azt akarja elérni, hogy nehogymá' az ő volt csaját valaki birtokolja, ráadásul az ismeretségi körből.

Ráadásul számára még értékes sem volt a lány, szóval egyértelműen csak a hülye birtoklási vágy beszél belőle, de az az ő baja, te sz.rd le.

2016. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyerekesen viselkedik de ettől még fontos nekem. Neki az egyik legfőbb bizalmasa vagyok és nem akarom "elárulni"
2016. máj. 28. 22:30
 3/5 omba ***** válasza:

Semmi köze hozzá....

Amúgy meg gerinctelen, te magad írtad.

Mondjuk téged se engednélek a hátam mögé... "Bár mivel barát az ő pártját fogtuk" - a gerinctelenét. Klasszak vagytok.

2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába viselkedett gerincetelenül attól még a barátunk marad, vagy te megszakítanád a kapcsolatod a barátoddal akit 10 éve ismersz csak mert megcsalta a barátnőjét?
2016. máj. 28. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon minden baratod minden excsaja tabu? Ez nem stipistopi.Leulsz a sraccal es elmondod h bocs haver,beleszerettem,azert szolok mert igy tartom korrektnek,de te dobtad el,te zartad le,engem meg erdekel a csaj.Pont.Nojetek fel.Ha emiatt nem baratkozik veled tobbe,akkor ennyit er az ember es a baratsag is.A haveri korunk 16 eves iden.3par is van benne akik egyuttt jartak de szakitottak es most az uj parjaikkal bovulve mind egyutt nyaralunk es gond nelkul leul az uj pasi sorozni azzal aki kavart anno a most mar felesegevel.Elmult.
2016. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!