Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy igen összetett problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy igen összetett problémán és ebben kérném a segítségeteket! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

5 év vagyok együtt a barátnőmmel. Én 22 Ő 26 éves.

Ő az első barátnőm minden téren Ő volt nekem az első tehát úgymond nem "éltem" ki magam. És egy jó ideje már másképp érzek...

Olyan mintha megszokás lenne és kicsit uncsi is lenne a kapcsolat holott relatíve ritkán találkozunk és a szex is ritka. :/ ha élőben együtt vagyunk minden frankó..

Volt a baratnőmnek most egy nagyon stresszes időszaka amiben én nem voltam neki partner, hogy kilábaljon belőle és emiatt rengeteget veszekedtünk és igaza volt ebben.


Ha arra gondolok, ha már most ilyen a kapcsolatunk akkor mi lesz később? Ez elbizonytalanít de nagyon..

Az 5 év alatt Ő már kétszer érezte azt, hogy ennyi elég volt de mégis együtt maradtunk és most odáig van értem viszont most én érzem azt, hogy elég volt.


Van egy másik lány akinek bejövök és nekem sem közömbös viszont nem tudnám elképzelni vele magam kapcsolatra csak ilyen szexuális kapcsolatra mivel nagyon vonzó(a barátnőm is az csak neki a viselkedése egy kicsit úgy érzem kiábrándított)

És félek, hogy utolért az, hogy nem éltem még..

2 napja leültünk megbeszélni a dolgokat és amikor a szakításról beszéltünk én elbőgtem magam és úgy sírtam mint még soha...nem tudom mit érzek(azt tudom, hogy szeretem a barátnőmet) de nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Amikor mondta, hogy tőlem szeretne 2 gyereket, házasságot és együtt akar velem megöregedni és megbeszéltük, hogy sose engedjük el egymás kezét akkor megint elsírtam magam...nem tudom mi lenne a helyes.


Ha később mégrosszabb lesz?

Valaki járt már hasonló cipőben?


2016. máj. 29. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát Neked kell tudni, hogy mit szeretnél. Ha együtt maradtok, akkor dolgoznotok kell a kapcsolatotokon. Ha szétmentek, akkor fel kell készülnöd, hogy ennyi idő után akkor is nagyon nehéz időszak jön, ha te döntöttél a szakításról. Megszoktad, jó barátod, próbálkozni fog, ... Egyébként távkapcsolat, hogy ritkán találkoztok?
2016. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogunk tudni segíteni.

A nem élted ki magad-féle probléma egyetlen megoldása, ha megpróbálod kiélni magad.

Túl fiatal vagy, nem irigyellek.

Nincs jó döntés, de neked meg kell hoznod.


A legideálisabb az volna, ha őszintén tudnátok erről beszélni és pl. elengedne, hogy megízleld a világot(igen, a puncikat) és ha visszatérsz hozzá, más lesz a hozzáállásod, de persze egy nő büszkesége sem engedi ezt, főleg nem 35 alatt.

2016. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz helyzet, de ezt csak te tudhatod hogy mit szeretnél, mit érzel.

A "nem élted ki magad" problémát pedig esetleg lehetne orvosolni néhány újítással, pl más helyszínek, beöltözés, szerepjáték, ilyesmi (mondjuk ezt még nem próbáltam én sem, de benne lennék). Szerintem egy megbízható, szerető, szerethető pár, társ többet ér mint 100 pnci. De ezt tényleg csak te tudhatod, és tényleg nem könnyű azt elismerem...

n

2016. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretem Őt és nem tudom elképzelni mással magam de foglalkoztat a gondolat, hogy mással milyen..nem a kapcsolat csak a szex. Nekem párkapcsolatra nagyon kevés ember lenne ideális.

Nem akarnék szakítani de az, hogy bizonytalanságban él az sem jó. Tegnap már azt mondta inkább Ő vet véget ennek mert bem bírja.

Borzalmas szenvedni látni.

De nem tudom mit tegyek fogalam sincs. Soha nem kerültem ilyen helyzetbe.

2016. máj. 29. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakíts,éljétek ki magatokat, és majd 30 közelében, tapasztalatokkal, vállaljatok családot, mert később ebből nagy bajok lehetnek.
2016. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hú ez elég durva. Szerintem csak a megszokás tart össze titeket, valamilyen szintem nem tudsz tőle elszakadni, de nem jósolok sokat ennek a kapcsolatnak. Nem is éltek még együtt? Nem sok az a 4ev korkülönbség de igy h te vagy a fiú és csak 22 éves vagy.... Egy 26eves csaj lassan házasságot és családot szeretne de nem egy 22 évestől. Legalábbis ja magamból indulok ki. Ha igazán szeretnéd fel sem merülne benned hogy még nem élted ki magad. Én 18voltam mikor megismertem a párom de sosem éreztem igy. Egy hónap múlva lesz a 9.évfordulónkz. Nincs veled baj csak már nem szereted.
2016. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalábbis nem szerelemmel. Inkább csak ragaszkodás, biztonság.
2016. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem vallom be magamnak!? Ugye elso kapcsolatom nem ereztem meg igy soha :(
2016. máj. 29. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Te tudod mit csinálsz vagy mit nem csinálsz. Nekem is egy kapcsolatom volt de nem is vágytam többre. Nincs két egyforma ember, neked kell dönteni.
2016. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szakított velem. Nem bírja a kétségek közt élést. :'(
2016. máj. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!