Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kínos szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kínos szituációba kerültem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párommal kb fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem úgy érzem megtaláltam a másik felem és ő is így érez. Két hónapja egy meló miatt kiutazott külföldre és csak a napokban jött haza. Én egy albérletben laktam a barátnőmmel, de ő egy hónapja összebútorozott a barátjával. Anyagi okok miatt még nem terveztük az összeköltözést a párommal, így kerestem egy másik lányt lakótársnak. Minden szép volt és jó egészen addig amíg a párom vissza nem jött külföldről, ugyanis mikor feljött hozzánk kiderült hogy az a lány aki hozzám költözött bizony a volt barátnője. A lány azt mondta neki okés a szitu és hogy őt ez nem zavarja, de engem nagyon és nem tudom mit kezdjek mégsem küldhetem el hogy menjen máshova lakni. Most mit csinálhatnék?
2016. máj. 29. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez wow... tényleg kellemetlen :/ Kicsi a világ...
2016. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól kijössz a lánnyal és nincs vele probléma, és a párodban is megbízol 100%-ig, illetve mindketten azt mondják, hogy ez nem zavarja őket, akkor szerintem maradhat minden így, ahogy van. Engem is zavarna így hirtelen, ha kiderülne valami hasonló. De ha meggyőződnék róla, hogy ők már nem éreznek egymás iránt semmit és nem érzik kínosnak, ha összefutnak a lakásban, amikor nálad van a barátod, akkor talán túltenném magam a dolgon. Az is lehet, hogy leülnék velük és 3-an együtt beszélnénk meg ezt.
2016. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huha. Az kemény. Szerintem amíg nem látod hogy bármelyikük fura lenne, vagy zavart addig próbálj meg esélyt adni.

Nekem pl. a barátnőm lett a párom exe :D

2016. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm... egy édesháramas.. :D Na jó, csak vicc. Kicsit kellemetlen, én nem tudnék így egy fedél alatt lakni a párommal, hogy tudodm, az exem is ott lakik.. :/
2016. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég bizarr. Ha még jóban is lesztek a csajjal még gázabb lesz. Én véget vetnék ennek most. Az ex nem véletlen ex, nincs helye a jelenetekben.
2016. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!