Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikőnk gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikőnk gondolkodása normális? Sokat értetlenkedem vagy ő mond keveset?

Figyelt kérdés

A párom meglehetősen rohanó életet él a munkahelyén is és otthon is, emiatt szelektál hogy mi fontos és mi nem.


Majdnem talált nekem munkahelyet és majdnem közösen utaztunk volna el, de nem jött össze, mert alig tudtam valamit a dologról.


Az utazás... kb két mondatot mondott róla, és kérdezte hogy megyek-e, de gyorsan válaszoljak mert nem érünk rá. Így nemet mondtam, mert az elmondottak alapján nem tetszett.

Mikor már késő volt, akkor derült ki róla még pár dolog, de akkor már nem tudtam én is menni.


Keveslem amit beszélünk, de ő meg azt mondja hogy rajtam kívül mindenki másnak elég annyi infó amit elmond és nem kérdezősködnek.


2016. máj. 29. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod, ha 25 még változhat, 35 felett ez már így marad szerintem. Ilyen fontos kérdésben nem lehet felindultságból dönteni.
2016. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz hosszú távú ez a kapcsolat. Két mondatból nem lehet pl. leszűrni egy fontos utazást.


Meg pl. téged ne hasonlítson már a többiekhez, hogy nekik elég, akkor legyen neked is elég ennyi beszélgetés és infó.


Szerintem addig szakíts vele, amíg nem kötődsz hozzá nagyon.


Ez így nem kapcsolat. Egy kapcsolat első számú összetevője a MEGFELELŐ KOMMUNIKÁCIÓ BÁRMIKOR BÁRHOL!


Ez nálatok nincs meg, ergó nincs is szinte jó kapcsolatotok!

2016. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Több mint 35.

Nem fontos utazás, csak két napos kiruccanás egy másik városba, de pihinek jó lett volna.

2016. máj. 29. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pihinek jo lett volna, akkor miert nem mentel? Miert utolag "nyavalyogsz"? Ket nap, ha rossz is, hamar vege, nem tortent semmi. Probalj egy kicsit alkalmazkodni a tempojahoz, mert kulonben ennek hamar vege szakad.
2016. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah, azt hittem külföldi munka. Ó hát lehet neki ez annyira nem fontos, csak fáradt volt, örült a lehetőségnek. Egyedül is szívesen ment lehet.
2016. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy másik esetnél meg visszahallottam tőle hogy egy bizonyos társaságban rólam ment a vita, ami abból fakadt hogy az egyik rokom mondott valamit.

Én meg értetlenül álltam az egész előtt, hogy ez hogy lehet mert a rokonom nem is ismeri a vitázókat.

És én rögtön felhívtam a rokonomat hogy akkor mi is volt? Ismeri-e őt, vagy kinek mit mondott? Hogyan lehet az egész.


A párom meg tök hülyének nézett, hogy ilyen apróság miatt felhívom?


Nekem fontos volt megtudnom hogy miért és hogyan lett ekkora rólam szóló vita, és csak pár perces telefonba került kideritenem. Jó hogy megtettem, szerintem. De ezt is tök máshogy gondolja.

2016. máj. 29. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyi infóból nehéz leszűrni, nem tudjuk hogy valójában mennyit mondott vagy te mit vártál volna mennyit mondjon. De végül is nem is fontos, hogy kinel vam igaza.ha nem változik egyikőtök sem, semmi értelme az egésznek.
2016. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!


Egy kis ébresztőnek jó volt.

2016. máj. 29. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hülye, éretlen pojáca... én is voltam ilyesmi egyetemista koromban.

Az ő ideje ANNYIRA fontos, hogy normálisan nem is hajlandó kommunikálni senkivel...

De hogy még a párjával sem, azért az gáz.

Én kinőttem, meg néhányszor jó pofára estem, amikor félreértették ezeket a kétszavas nagy bölcs útmatásaimat.


Az emberek nem azért vannak, hogy használjuk őket, ahhoz elég ha annyit tud, mikor hova álljon.

2016. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!