Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet "szelidí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet "szelidíteni" egy könnyűvérű nőt?

Figyelt kérdés
Én most ezt határoztam el, mert beleszerettem egy hasonló mentalitású lányba. Nem érdekel a múltja csak, hogy most már maradjon velem, mert nem bírom nélküle. Próbálnék megadni neki mindent amire vágyik. Mindezt nem nyitott kapcsolatban képzelném el, de ha ezt szeretné akár bele is mennék. Lehet elég szánalmas vagyok, de ez van.
2016. máj. 29. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, szánalmas vagy, mert akkor az orrodnál fog téged vezetni, hisz úgyis megadsz neki mindent, hisz annyira szereted!


Legyen már tartásod! Te akarod őt megszelídíteni, miközben egy nyitott kapcsolatban is benne lennél érte?

Ember, normális vagy?


Egy nőnek nem egy talpnyaló papucs kell, hanem határozott férfi.


Ja, és te ne akarj megszelídíteni senkit, egy nő nem egy állat!

2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
Nem hiszem.
2016. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
A szex marha jó lesz, más nem nagyon, tart amíg tart. Nekem volt így 8 hónap, rengeteg hiszti, és fergeteges ágytornák. Tapasztalatnak jó volt, de még 1x nem kéne .
2016. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos.


De, hogy nem en leszek az aki ezzel probalkozik az is szent...

2016. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, miért ne lehetne?

Csak hogy érdemes-e, az másik kérdés...

2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A megszelidítés tényleg nem volt valami ideillő szó elismerem. Amúgy annyira kedves, érzékeny lány alapvetően.... imádom
2016. máj. 29. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod,k urvából lesz a legjobb feleség!
2016. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

engem épp most szelidítenek, úgy tűnik sikerrel, szóval igen, meg lehet. de csak akkor ha a nő is akarja. az úgy nem fog menni, hogy majd te lassan rávezeted, hogy milyen jó is a monogám párkapcsolat.

nálam három dolog kellett a sikerhez: 1.) rohadt szerelmes legyek 2.) nagyon jó legyen hozzám a férfi 3.) határozottan kijelentse, hogy neki csak így képzelhető el a közös jövőnk

volt már, hogy e 3 pontból csak 2 teljesült, mindenféle variációban, de egyik esetben sem bizonyult elegendőnek. most viszont azt hiszem, megtaláltam azt, akihez életeben először hűséges is leszek.

2016. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha ő maga nem akarja, akkor veszett a dolog, mert az nem, szép dolog, ha vkit megismersz vhogy, aztán rájössz, hogy úgy szeretnéd igazán, ha másmilyen lenne, és elkezded megváltoztatni... értelmes ember erre harap és hagy a fenébe.
2016. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!