Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elégít ki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki a barátom szex előtt/után?

Figyelt kérdés

Ő ugye elmegy szex közben, de én nem tudok. Sok mindent próbáltunk, de nem megy. Csiklósimogatással elmegyek, ujjazással nem. De kB 2-3 hete szinte alig nyúl hozzám. Én gyakran leszopom vagy kiverem neki, plusz szex közben is elmegy, de nekem ezt nem adja vissza. Már beszéltem vele régebben, akkor jó volt minden, most megint nem. Most azt mondta, elfelejti, és azért nem csinálja... Nem értem, hogy lehet ezt elfelejteni. Egyébként ápolt és tiszta vagyok, szóval nem ez a gond. De ha meg mondom neki, hogy nyalj ki kérlek, az olyan gáz, ezt magától kellene csinálnia, nem?

Ettől eltekintve tökéletes a kapcsolatunk, minden szuper, csak ez nem. :(

3 éves kapcsolat. 19L, 20F



2016. máj. 29. 20:02
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Elfelejti :DDD

Nah, egyszerűen csak nem érdekli. Nem gáz, ha megmondod neki, mit élvezel. Mond meg neki, hogy mi esne jól, és ha nem csinálja, akkor keress olyat, aki igen.

2016. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet,hogy sokára mész el és megunja?
2016. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Néha 10-15 perc, így lehet, hogy unja. De basszus, én se 2 percig szopom...
2016. máj. 29. 20:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy önző pöts.

Elfelejti?

Ez jó?:D

Berakni a farkát nem szokta elfelejteni? :D

Nyalás meg,hát na...azt akárkinek nem,de te a barátnője vagy, ráadásul egy 3 éves kapcsolat, hát illene szerintem.

2016. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem minden szuper minden. A baratodat konkretan nem erdekli, hogy te elvezed-e a kapcsolat egyik legfontosabb momentumat. Ez mindent jelent csak azt nem hogy minden szuper koztetek. Amugy pedig nyisd ki a szadat es mondd addig amig fel nem fogja. Ha nem fogja fel akkor meg pazarolja masra ezt a roppant ertekes szexualis kulturajat...
2016. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond meg neki, hogy mi esne neked nagyon jól az ágyban. Párod, szóval remélhetőleg megérti és felfogja..

De eléggé önzőnek tűnik.. "elfelejti", ahhha..

2016. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:
100%
Hogy a francba lehet azt elfelejteni?
2016. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én se értem. Fel is csesztem magamat vele, mert én bezzeg szó nélkül ugrok mindenre, ő meg ennyire nem képes.
2016. máj. 29. 21:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Önző a pasid ennyire egyszerű!

Jó párkapcsolatban adok-kapok van ezt ugye tudtad?

2016. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen... :(
2016. máj. 29. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!