Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora nagy kérésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nagy kérésem lett volna?

Figyelt kérdés

Ma kifüstölt a gépem, holnap viszem szervizelni, és ki tudja mikorra tudják megcsinálni, szóval el akartam kérni a barátom laptopját addig. Mivel ő azt nem használja, mióta van pc-je, ezért gondoltam csak nem hiányozna neki addig.

Természetesen nemet mondott rá, mert hogy nem akarja, hogy valami baja legyen.

Nem mintha nálunk másmilyen lenne az áram mint nála és ne lenne asztal, ahova lerakhatom.

Ráadásul ez a laptop egy fos...

Ekkora nagy áldozat lett volna, ha kölcsönadja?

Miért félt egy szaros laptopot, amit nem is használ?


2016. máj. 30. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert talán személyes adatai is vannak rajta.
2016. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Ahogy az első írta.

Egyébként meg ne hogy már neked áljon feljebb ha te kérsz mástól szívességet. :D ha odaadja megköszönöd, ha nem akkor kuss

2016. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Bátyám a barátnőjének kölcsönadta... ráadásul neki nincs asztali gép külön. :)

Irigy...

2016. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek az adatai, ráadásul semmi takargatnivalója nincs, mert programozó és szint úgy dolgozok az "adataival".

Na meg külön fiókom van ezen a laptopon, szóval még csak arról sincs szó, hogy kutakodnék a dolgai között!

Egyrészt azért mert nincs okom, másrészt azért mert leszarom.

Nála használhatom, de haza nem vihetem....

2016. máj. 30. 23:35
 5/19 Eszter76 ***** válasza:
100%
Programozó nem adja kölcsön a gépét. Soha. Senkinek. Azt se, amit már nem használ. Vedd megtiszteltetésnek, hogy nála használhatod! És ez csak félig vicc...
2016. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem az adatait félti, és már mondtam, hogy én is dolgoztam a projektjén, mert most tanulok programozni.

Szimplán ennyire nem érek neki semmit, hogy egy nem használt laptopot nem hajlandó kölcsönadni...

Bezzeg az exének...

2016. máj. 30. 23:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért vagy együtt még vele, ha "bezzeg az ex"-ezel?
2016. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mert nem gondoltam volna, hogy nekem már nem lesz képes kölcsönadni.

Nem haragudtam, amikor kölcsönadta neki, mert naivan azt gondoltam, hogy ha szüksége van valakinek valamire akkor ő segít.

Hát igen, azt gondoltam, amíg rám nem került a sor...

2016. máj. 31. 00:00
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Megkérdezhetem miért lettem lepontozva? #2 vagyok.

Csak szerintem úgy illő hogy ha szívességet kérünk de azt nem teszik meg akkor nem akadunk ki a másikon.

2016. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Exe is informatikus volt?
2016. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!