Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire tud hazudni;füllen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tud hazudni;füllenteni mondjuk a párjának?

Figyelt kérdés
Őszintén!!!!!! 😃 Csak kíváncsiságból kérdezem. Tudtok hazudni szemrebbenés nélkül? Nincs lelki ismeret furdalásotok? Én egyáltalán nem tudok;nem tudtam soha.

#Hazugság;füllentés;
2016. máj. 31. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nem hazudok a páromnak, ezért nem is tudom, tudnék-e. A füllentés más, azt szoktam, természetesen jó szándékkal, tehát pl. ha meg akarom őt lepni valamivel. Az jól szokott működni, általában nem sejt semmit :)

21N

2016. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
profi szinten
2016. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Flogeir ***** válasza:
Próbálkozni lehet, de ahogy az új Star Wars részben Han Solo is mondja: egy nő mindig kiszagolja, ha turpisság van. Persze csak az okos nők, de egy okos férfi mit keres buta nő mellett? Egy buta nőnek meg csak hazudni sem kell, csak úgy tenni, mintha minden úgy lenne természetes, ahogy van. ;-)
2016. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Titusztitusz ***** válasza:
Mivel én nemcsak a páromnak, de egyáltalán senkinek sem tudok hazudni, hát akkor nemis szoktam ilyet csinálni...Se a párom kapcsán, se más kapcsán...(Hazugság esetén ugyanis egy szempillantás alatt lebuknék...Elég volna csak ránézni az arcomra...)
2016. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4! Úgy látszik kevesen vagyunk ezzel így.
2016. máj. 31. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Én elég jó színész vagyok, szóval tudok (tudnék) hazudni bárkinek. Más kérdés, hogy szinte soha nem teszem. Egészen egyszerűen felesleges: ha valakinek nem tetszik, ahogy vezetem az életemet, akkor adios. Nem akarok másnak tűnni, mint aki vagyok.

Másrészt viszont szinte mindenkinél kiszagolom, ha hazudik.

2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Titusztitusz ***** válasza:
Szia kérdező...Most komolyan...Te se tudol hazudni?Mindenesetre én valszeg nagy "karriert" befuthattam volna ebben a mai világban, ha csak egy kicsit is képes volnék hazudni...Alighanem jó politikus, vagy hasonló figura lehetett volna belőlem...Viszont a párkapcsolataimban ez a fogyatékosságom érdekes módon sohasem volt hátrány, sőt...Egyik fő vonzerőm PONT EZ VOLT mindig is a nők szemében...Hogy mindig meg lehetett bízni a szavamban...És meg lehet a mai napig is...Te előnyként, vagy hátrányként éled meg ezt az állapotot a saját esetedben?
2016. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Soha még csak meg se próbáltam hazudni neki, se volt párjaimnak.

Annyi "füllentést" elkövettem mostani párommal szemben, hogy mikor exeimmel találkozom, akkor azt nem kötöm az orrára, csak annyit mondok, hogy egy haverral futok össze. Ezt is csak azért teszem, mert ő kért meg rá. Nem zavarja, hogy jóban vagyok velük, de nem akarja tudni, kik ők, mikor találkozom velük. Bennem 100%-ig megbízik, szerencsére, és teljesen jogosan. Attól fél, hogy értelmetlen versengésbe kezdene velük, és ezzel megmérgezné a kapcsolatunkat.

Szóval, ez az, amiről én füllenteni szoktam, de tényleg csak azért, mert konkrétan megkért rá.

2016. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban mindenképp előnyként;de az életben hátrányként;én másnak sem tudok hazudni;nekem is az arcomra van írva. Nem is próbálnám;mert tuti a bukás.
2016. máj. 31. 19:36
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Te hogy látod a dolgot?Nem lehet az,hogy én vagyok te is?(Ne ijedj meg, csak vicceltem...)Tényleg jó dolog olvasni azt, hogy akkor ezek szerint nemcsak én élek egyedül ilyesmi "fogyatékossággal"...Bár ki tudja? Lehet hogy mindez inkább erény...Legalább elmondhatjuk akkor mindketten, hogy:"A mi lelkiismeretünket nemsok hazugság terheli akkor meg"...Ez a gondolat számomra mindig felemelő érzés, főleg úgy, hogy látom magam körül ezt a mai világot örökösen...És AZT A DOLGOT, hogyha ennek a mai világnak a csak egyetlen átlagos perce alatt elhangzó minden egyes hazugság egyetlen esőcseppként materializálódna, már réges-régen elöntötte volna az egész Földet az özönvíz...Egyetlen perc alatt...Szóval szerintem örüljünk mindketten annak, hogy legalább akkor MI KETTEN szavahihetőek vagyunk az ismerőseink körében...
2016. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!