Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogyha a párom azt mondja h "de én nem csináltam semmi rosszat "akkor hazudik?

Figyelt kérdés
emögött a mondat mögött hazugság rejlik?
2016. máj. 31. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne azt figyeld, amit mond... vagyis persze az is fontos... de inkább ahogy mondja és a tekintete... ezek elárulják ha hazudik
2016. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szövegkörnyezetben, és mire érti. El tudo képzelni olyat, amikor tényleg nem csinált, vagy nem tudja, hogy rosszat tett (pl. teszem azt, beszélgetnek anyukáddal, és tesz egy olyan megjegyzést, amit nem szán sértőnek, de anyukád magára veszi... mondok egy példát, azt mondja, szerinte a biztonsági őrök többsége buta... nem tudja, hogy nagybátyád is az, anyukád szerint meg tudnia kéne, és ezért azt hiszi, a nagybátyádat is lehülyézte). Van, amikor meg tudja, hogy rosszat tett, de próbálja mismásolni. De azért ott sem mindegy, hogy labdázott a szobában, és emiatt eltört egy váza, vagy komolyabb dologban sunyiskodik.
2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. megcsalásról van szó, az ő részéről, de nem vagyok benne biztos de nagyon gyanús nekem, rákérdeztem és azt mondta, de hát én nem csináltam semmi rosszat,soha nem tennék ilyet. na mit gondoltok?
2016. máj. 31. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden esetben azt mondom, hogy a jó párkapcsolat titka a kommunikáció. Beszéld meg vele, legyél higgadt és menj bele a részletekbe, figyeld a tekintetét és a viselkedését. Mindent tudni fogsz.
2016. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én erre tuti visszakérdeztem volna, hogy "és a csaj? Ő sem csinált semmi rosszat?"

Már csak azért is, mert anno első pasim így adta elő, hogy egy csaj leszopta egy házibuliban. De elég szomorú, ha párod olyan szinten van, mint az az exem akkoriban...

2016. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!