Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire fair egy feleségtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fair egy feleségtől?

Figyelt kérdés

A feleség 50, a férj 73. A nő 19 évesen ment hozzá, a negyvenes mostani férjéhez. A házasságuk első éveiben (a lányuk születése előtt) az apa rendszeresen ivott, ki is rúgták a munkahelyéről. Egyszer hazament részegen, végigkergette a 19 éves nejét a lakásban, behúzott neki, kiesett a foga. Máskor pedig kirakta az utcára, vagy visszaküldte a szüleihez.

A lány nem vált el, nem szólt senkinek, hanem tovább tűrte. A férj egy disznó volt, igen, de minden egyes komoly veszekedésnél kijön, hogy hogyan bánt vele férje az első néhány évében.


Én a feleség helyében elhagytam volna a bunkó férjemet, nem vele lenni még 11(!) évet, mielőtt a gyerekük megszületett. A lány visszaköltözhetett volna a szüleihez, de nem tette meg. Nem volt gyerek, nem kötötte őt semmi sem a férjéhez.


2016. máj. 31. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést... Ez nem fair, vagy nem fair téma. A nő nem teljesen százas, a pasi szintúgy. Zsák a foltját.

Bár az is kérdés ebben az esetben, hogy volt-e valami zűr, ami miatt nem ment haza? Vagy megfenyegette-e a pasi, hogy megöli, esetleg a lány családjára is mondott hasonlókat? Kapott volna segítséget? Ebben az esetben a nő gyenge akaratú, elnyomott, és elhitették vele, hogy tehetetlen.

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy jössz te a képbe?

2016. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem fairság,hülyeség,butaság,ostobaság,stb.az ilyen megérdemli.
2016. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű volt valami ami mégis ott tartotta vagy nem volt választása/mersze ciszont miért az a kérdés ,hogy a nő fair vagy sem ,mikor nagyrészt a férfi egy tapló görény a leírtak alapján. Miért fontos ez a kérdés ,ha évekkel ezelőtt történt és mára már megváltozott ? Akkor kellett volna ezt feltenni akár segiteni neki amikor épp történt ,nem?
2016. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Es amugy neked ehhez az egeszhez mi kozod van?
2016. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem függ össze a kérdés a leírással.

Minden esetre a nő nem százas, hogy képes volt egy ilyen ember oldalán élni ennyi évet...

2016. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem volt zűr otthon. Amúgy én a feleség húga vagyok. Én esküszöm, sokkal durvább dolgokat is csináltam, és ENGEM visszafogadtak mindig.

Bármikor hazamehetett volna a feleség. Igaz, hogy a szülők szegények voltak.

2016. máj. 31. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
a nő nem 100-as és mazohista imád szenvedni.
2016. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!