Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom 6 év után sem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 6 év után sem hajlandó összeköltözni velem. Szerintetek szakítsak vele, és elköltözzek egyedül bosszúból?

Figyelt kérdés
Mindketten szüleinknél lakunk külön-külön, és nincsenek olyan körülmények egyikőnknél sem, ami lehetővé tenné, hogy minőségi időt töltsünk egymásnál kettesben. Tehát nem tudunk együtt aludni, együtt tölteni egy hétvégét kényelmesen, csak ha mondjuk elutazunk valahová. Hétköznap nem is igen tudunk találkozni, mert ő csak este érne rá, én viszont akkor már lefekvéshez készülök, mert hajnali 5 kor kelek. Ez, és hogy már 6 éve együtt vagyunk, már bőven indokolná hogy közös életbe kezdjünk. Anyagi akadálya sincsen, hogy kivegyünk egy albérletet. Szóval a helyzet, hogy egyszerűen csak nem akar. Már 3 éve nyaggatom a témával, azóta halogatja, kifogásokat gyárt. 3 éve azt játsszuk, hogy megígér egy időpontot, hogy addigra felkészül a költözésre, és nekiállunk albit keresni. Mikor eljön ez az időpont, akkor viszont mindig kitalál valami kifogást, és kitűz egy fél évvel későbbit. Én eddig reménykedtem, hogy össze szedi magát, felkészül a dolgokra, és egyszer tényleg akarni fogja, de kezdem feladni. Most megint van egy újabb kitűzött dátum, az augusztus. Arra gondoltam ez legyen az utolsó lehetőség, és ha megint leráz, kifogást gyárt, akkor végleg feladom a küzdelmet, és elköltözök egyedül. Én ennyi idősen már amúgy sem szeretnék a szüleim felügyelete alatt élni, és ha ennek a kapcsolatnak vége kell hogy legyen, akkor szeretnék egy kis szabad időszakot egyedül. Megismerni magam, lezárni ezt a 6 évet, szabadon élni, több időt fordítani a baráti kapcsolataimra (amik jelenleg nem is nagyon maradtak). Talán ha megtenném ezt a lépést, akkor ráeszmélne hogy mit veszített, látná hogy egyedül is elboldogulok, és nem függök tőle érzelmileg.
2016. máj. 31. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jobb ha szakitassz,ebből sose lessz együtélés.túl kényelmes neki otthon.igy is 6 évet buktál semmiért.
2016. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Sok fiatal pasitól hallom mostanában hogy inkább a Szülei házában marad,és így spórol a jövőre. Szerintem ő is így gondolkodik.. Mondjuk ilyen alapon otthon maradhat még 10 évig is akt,mert a csaj Úgyis megvár.... Nálam ez szakító ok. De te ne legyél szigorú
2016. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar kijelentkezni a mama-hotelből, ennyi. Hagyd ott a pitsába ezt a kisbabát és keress egy felnőtt embert magadnak. Ha össze is költöznétek, akkor is csak a pótmamája/házicselédje lennél.
2016. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a bosszú miatt csináld, hanem önmagadért.. ha 6 év alatt nem akar összeköltözni, ill. hárít minden lehetőséget, ezzel sem fogod rávenni (az indok ugyanis egyszerű - nem akar veled élni), de legalább rájössz, hogy nélküle is van minőségi élet, és megjön az eszed ahhoz, hogy ne folytasd ezt a "kapcsolatot".
2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Ha augusztusban sem lep,en mennek egyedul a helyedben.
2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled élni, nem veled képzeli a jövőjét, de jó hogy ott vagy neki, néha megkettyinthet amíg megtalálja az igazit. Te csak szamár vagy, mert nem talált még elég jó lovat.
2016. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
minden eggyes rávárt perc tök felesleges.sohasem költözik.
2016. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én már most megmondom a kimenetelt: nem akar veled közös életet. Az augusztus az csak neked határidő. Határidő arra, hogy lélekben felkészülj a továbblépésre!

Tudom, hogy nehéz 6 évet kidobni a kukába, de ez nem lett volna 6 év sem, ha előbb rájössz: ő közös jövőt nem akar! (veled legalábbis semmiképp!)


Én akkor sem fogadnám vissza ha időközben észbe kapna, mert kb mindenben majd ezt fogjátok játsznia, és aláetben még lesznek vízválasztó lépések, pl. esküvő, gyerek, stb. És akkor most mindenre évekig vártok?


A türelem egy igen nagy erény, amiről te most tanúbizonyságot is tettél és tisztelem is benned ezt a vak hitet és türelmet! De halandó ember vagy véges idővel, és elmúlik az ifjúságod. Az idő pedig nagyon sokat számít!

2016. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mégis összeköltöznétek és szeretnél esküvőt arra is csak a kifogásokat gyártaná, majd egy év múlva, majd két év múlva és így tovább. Hat év után az sok mindent elmond a párkapcsolatotokról, hogy nem költöztetek méf össze. Szakíts most és ne várd meg az augusztust. Bár te tudod.
2016. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az eddig halogatott idő csak bizonyíték arra, hogy nem akar összeköltözni veled.

Szerintem szakítanod kéne már most, vagy legalábbis ultimátumot adni neki, hogy te nem vagy hajlandó tovább várni, vártál eleget.

Kevés az esélye, de ha kicsit megrángatod alatta a szőnyeget, akkor lehet észbe kap...

2016. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!