Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hogy fér bele egy veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy fér bele egy veszekedésbe?

Figyelt kérdés

Szerintetek elfogadható dolog az a párom részéről, hogy egy veszekedés során mindig előhozza a SZERINTE nem épp makulátlan múltamat?

Ez annyit jelent, hogy nem bírja feldolgozni, nem ő volt az első férfi az életemben, de nem is a második. Épp csak azt nem mondja ki, hogy r..nc vagyok.

Engem sosem érdekelt, hogy hány barátnője volt előttem, de ő az én exeimen nem bír túllépni...


2016. jún. 1. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Elfogadható mert nem tudja feldolgozni és vita közben meg mindenki mond mindent. Még én is olyat amit nyugodt állapotban soha. Meg ugye lehet aggódik hogy mivel volt pár pasid előtte akkor ő is csak egy a többi közül aztán mész tovább. Ilyen esetben én is félnék. Legyél vele megértő ha tényleg szereted és nem tervezel tovább menni.
2016. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nálam egy veszekedésbe sehogy, mivel már kapcsolatba se lépnék ennyire gyerekes férfival. A felnőtt embereknek van múltja, aki ezen nem tud túllépni, az az én szememben még kamasz. Nekem pedig egy férfi kell.


És nem, nem dugtam a fél világgal, volt három komoly kapcsolatom, több évig, valamint három egyéjszakás, akinek ez kimeríti a ribi fogalmát, azzal amúgy sincs közös nevezőnk az életben...

2016. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sehogy sem fér bele. Próbáltál már komolyan beszélni vele erről? Több, mint valószínű, hogy magával van gondja. A múltadhoz egyébként semmi köze, amíg annak nincs hatása a jelenetekre. Ezzel csak mérgezi a kapcsolatotokat.
2016. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztázd, hogy nem vagy ribizli. Hozd tudomására, amennyiben mégis így gondolja, csak magát okolhatja hogy egy "rosszlánnyal" kezdett. Amúgy érdekelne min ment a vita, mert ez így elég általános. Gondolom nem az volt a kiindulási pont merre kell keverni a rántást.
2016. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nálam már ott elássa magát egy nő, ha egyéjszakás kalandja volt. :)
2016. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem volt soha egyéjszakás kalandom, ezt szeretném leszögezni.

Előtte 2 hosszabb kapcsolatom volt, az egyik 6 év, a másik 3 év. Emellett pár hónapos tévedések is voltak kétszer. Hát ennyi.

Úgy értettem a kérdésemet, hogy valamin összekapunk, ő egyből szakítani akar, persze nem gondolja komolyan, de akkor is bosszantó. És utána vágja a fejemhez mindig, hogy menj, keresd meg a 200. pasidat stb.

2016. jún. 1. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor fogadj szót neki. Nem normális a fickó.
2016. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor pszichésen nem oké, megint sikerült belefutni. :(
2016. jún. 1. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem OK.
2016. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ennek annyi úgyis. :(

2016. jún. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!