Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom férfinak tekinteni a páromat.

Figyelt kérdés

Egyik nap amikor a metrón utaztunk, egy férfi elkezdett engem fogdosni, taperolni valamint sértegetett. A párom, aki mellettem ült nem reagált erre semmit, csak zavartan bámult maga elé, amikor segítségért fordultam hozzá akkor elővette a telefont és azt mondta, hogy "most telefonálok". Végül egy másik férfi utas állította le a fogdosót.

Amikor később megkérdeztem tőle, hogy miért nem védett meg akkor azt mondta, hogy nem akart kötekedni mert az olyan cigányos.


2016. jún. 1. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezért ne hibáztasd. Te választottad.
2016. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Nincs értelme ha elvesztette az "értékét" a szemedben.

Amúgy jogosan érzel így.

2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el valami keleti harcművészetet szerintem,hogy megtudd védeni Nyúl Bélát a jövőben.
2016. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2016. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Jezusom :'D. Ezt a pasit ossze kene hozni azzal a kerdezovel akit multkor megvedett a pasija mikor reszeg csovesek prostinak neveztek a csajt, es ezutan a csaj meg szakitani akart merthogy a pasi eroszakosan cselekedett :'D. Amugy en ezt nem tudnam elfelejteni. Ez nagyon gaz.
2016. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En otthagynam, utana megsemmisulne a szememben, volt ilyen pasim (egyszer) masnap ott is hagytam:-)))
2016. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, nem tisztel, nem becsül, nem véd meg.

Jobb ha elhagyod, nála ezerszer jobbat találhatsz.

2016. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az en parom mar akkor robbanniakar ha egy figyelmetlen tusko nekem jon az utcan... en biztos hogy ott hagynam.
2016. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár az utolsó "bezzegazénpárom" válaszban szereplő viselkedést szélsőségesnek tartom, ami veled történt, az szerintem is gáz.

Soha életemben nem verekedtem, nem is vagyok erős, sőt, de a barátnőmért simán a kés elé is beugranék. Nem kötekedni kellett volna, hanem közétek állni, és megmondani neki, hogy fejezze be.

2016. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem ez olyan furcsa... Nő létemre tutira nem hagynám ha a férjemet piszkálnák. Az legyen a sorsom, ami neki, de ott nem hagynám biztosan. Mi az, hogy cigányos? Másokba minden előzmény nélkül belekötni, felrúgni, lökdösni stb, na az cigányos. Megvédeni magadat már miért lenne? Egyszerűen csak gyáva.
2016. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!