Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy közös életet tervezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy közös életet tervezni egy férfival, hogy soha nem voltam belé szerelmes, csak simán szeretem?

Figyelt kérdés
3 Éve vagyunk együtt. Neki én vagyok a nagy Ő. Annak idején annyira eltántoríthatatlanul udvarolt és küzdött, mindent bevetett, hogy a barátnője legyek, hogy ilyet én még nem láttam. Belementem a kapcsolatba, mert emellett jó fej, jó lelkű, lelkileg is egy hullámhosszon voltunk. Gondoltam majd idővel biztos jön a lila köd, de nem jött. A szexualis életünk 10-es skalan 5-6. De az elejétől kezdve. Néha akad egy kiemelkedő, de nem gyakran. Ő tudja, hogy nem vagyok szerelmes, és hogy nem is voltam nagyon. Azt mondja nem baj, mert nem tart örökké. Meg hogy ő érzi, hogy ettől függetlenül szeretem. Ami igaz is. Viszont valami hiányzik. Hiányzik a szerelem érzése. Életembe talán 2-3x voltam szerelmes, de ez mind 20 éves koromig. Azóta nem. 26 éves vagyok. Mekkora gond ez? szarjam le a szerelmet és próbáljak meg anélkül boldog lenni? Az én páromhoz foghatót lehet nem is találnék. Sok nehéz helyzet volt már, amikor mások lehet nem viselkedtek volna úgy mint ő. A legnagyobb szarba, betegségbe is mindig ott állt mellettem. Mekkora gond ez, hogy a szerelem kimaradt részemről? Sokszor gondnak érzem.... valahogy hiányzik. Néha bepánikolok, hogy úristen mit csinálok?
2016. jún. 1. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt hívják langyos lábvíznek...
2016. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
52%

neked szerelem kell ehelyett?

hülye vagy

2016. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Igaza van, a szerelem idővel elmúlik.

Ugyan ott lennél. Mindenkit elhagynál, csak azért mert nem vagy szerelmes?

Inkább becsüld meg, hogy ilyen párt találtál...

2016. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, elmegyek pszichologushoz valami önismereti dolog céljából, mert se a kapcsolatomba, se az élet más részein nem vagyok képbe magammal. Ki vagyok, mi vagyok, mit akarok az élettől, stb.... céltalankodok egész életembe.
2016. jún. 1. 18:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Te tudod,hogy mennyire mellyek az erzeseid iranta.Beleszeretni nem hiszem,hogy fogsz mar ezutan,csak mellette maradsz mert biztonsag erzest ad neked ez a kapcsolat.Akarmit is mondanak jobb esetben ugy a normalis ahol van elejen szerelem es ez mellyul el kesobb.Ha nincs szerelem akkor en testileg sem kivannam a baratom kesobb ferjem akarmilyen jofej segitokesz vagy barmi.
2016. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Meg vmi...Irjak sokan,hogy a szerelem idovel elmulik.Nem mulik el,csak az a rozsaszin kod ami a legelejen volt ,az ujdonsag erzese.Jobb esetben megmarad a szerelem is azert es szeretet,kotodes is egyszerre valahol. Ahol nincs szerelem az elejen,ott mibol fog kialakulni kesobb a szeretet?
2016. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nagyon jó, kár hogy viszonzatlan. De tudod, a legtöbb ember pont ezt keresi, amire te is gondolsz. Hogy kölcsönös legyen a vonzalom, kölcsönös legyen a szerelem is, dúljon a láv ágyon kívül és belül is. De nem véletlen a sok szakítás se és pár csere. Nagyon kevesen találják ám ezt meg. Te is dönthetsz hogy mi a fontos neked. De azért vannak páran akik kicsit átlátnak az "erdőn" és értékelik azt, hogy van olyan az életükben aki őket szereti. Valaki beéri ezzel valaki nem.
2016. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Tudom milyen érzés, nálam ugyanez, annyi hogy már van gyerekünk is. Nekem is veszettül hiányzik a szerelem, a vad szex...De!!! Előbb utóbb minden szerelem elmúlik, illetve a szex is az elején jobb, intenzívebb utána az is átalakul.

Sokszor félek, hogy majd jön számomra a nagy Ő és borul a kapcsolatom.

Szerintem ezen ne rágódj, én is inkább elkergetem ezeket a gondolatokat.

2016. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as!!

Ugyanettol tartok en is, hogy nehogy egyszer jojjon valaki aki felebreszti bennem ezt az erzest, es borulni fog minden

Na de azert mert szerelem van, attol egyaltalan nem biztos, hogy minden mas js stimmelni fog utana is. Szoval ja.... tenyleg meggondolando.

2016. jún. 1. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy nem mindegy, hogy a szerelem alakul át mély szerelemmé, vagy sosem volt szerelem, csak szeretet. Nem véletlen hiányzik a kérdezőnek, és érzi gondnak.
2016. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!