Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért kellene elfogadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért kellene elfogadóbbnak lenni, ha nő akar hármas szexet, mintha férfi?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve az egyik női munkatársam szakított az akkori pasijával, mert az azzal állt elő, hogy vegyenek be egy másik nőt is a szexbe. Miután pedig nemleges választ kapott a kolléganőmtől azzal kezdte el zsarolni, hogy "ha igazán szereti akkori engedi", "ha jófej barátnő, akkor eltűri", stb. A nő nem engedte és kidobta a tagot. Ezt a munkahelyen mindenki - férfiak és nők egyaránt - helyeselte, mindnyájan egyetértettünk abban, hogy a pasi önző és érzéketlen és nem volt semmi joga erre kényszeríteni a kolléganőnket.

A múlt héten az egyik férfi munkatársam szakított ugyanilyen okból, az (ex)barátnője azt akarta, hogy vegyenek be egy másik férfit. Viszont most nem volt olyan egységes kiállás mellette, mint másfél évvel ezelőtt a kolléganő eseténél. Néhány nő - akik másfél éve még kígyót-békát kiáltottak a korábban emlegetett expasira - elkezdték kétségbe vonni a munkatárs döntésének helyességét, azt mondták, hogy "elhamarkodta a döntést", meg "ki lehetett volna próbálni és csak utána eldönteni, hogy mi legyen", "egyszer talán meg lehetett volna engedni a nőnek", "egyszer kibírhatta volna a nő boldogsága érdekében" és ilyenek. Erre én és még néhányan (köztük nők is, beleértve a másfél éve érintettet is) felemlegettük a másfél évvel ezelőtti esetet és kérdőre vontuk őket, hogy most mégis miért tanácsolnak mást. Amire ezek a "hölgyek" elkezdte semmitmondó kitérő válaszokat adni, mint "hát ez most kicsit más eset" meg "a női lélek nagyon bonyolult, míg a férfiak lelke olyan, mint a faék", "a férfiaknak többet illik elviselni, mint a nőknek" meg "a férfiaknak lovagiasnak kell lenni", a kedvencem pedig: "ellentétben a férfiakkal azok a nők akik ilyet akarnak nem biztos, hogy önzőek vagy érzéketlenek a párjukkal szemben".

Mégis miért ne lenne ugyanakkora érzéketlenség meg önzőség ilyet elvárni ha történetesen nő az, aki elvárja? Ha a nők elvárhatják, hogy a pasijuk más nővel ne szexeljen, akkor a férfiak miért ne várhatnák el, hogy a nőjük más pasival ne szexeljen?



2016. jún. 1. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
kettős mérce. Ezért rühellem az emberiséget.
2016. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Senkinek sem elfogadóbbnak lennie. Nemtől függetlenül, aki nem vágyik rá, annak nem kötelező, és féregség zsarolni a másikat. Ha nem tetszik, keressen olyan partnert, akinek oké. Nem minősíteném a kettősmércét inkább, ezek a nők egyszerűek mint a faék, nem a férfi lelke. Mondom nőként.
2016. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Elmondom hát itt is.

A női erkölcs relativizál, vagyis egy adott szituációra 10ből 10szer más-más választ fog helyesnek elfogadni attól függően, hogy éppen akkor melyik áll az érdekében.

A férfi erkölcs standardokon alapszik, ami egységes és általános.


Fogadjunk, hogy nem volt a véleményváltók közt egyetlen férfi sem.

2016. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem kéne, hogy elfogadhatóbb legyen ugyanakkor azt felesleges tagadni, hogy a szex még ma is főként a férfiakról szól, hogy nekik mi a jó, és ezt jó lenne megszüntetni.
2016. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Milyen munkahely ez? Látszik hogy a hülyeség ragályos
2016. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Baromság. Mindkét eset undorító. Érdekes kollégáid vannak.
2016. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha neked ilyen alakok a kollégáid akkor érdemes lenne otthagyni azt a gondolom "remek munkahelyet". :D


Amúgy meg ordít a femináci kettős mérce!

2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Hogyan lesz egy pár szexuális élete munkahelyi, megvitatandó téma????

Én nem látok különbséget a két eset között, a munkatársaid véleménye, és véleményváltoztatása meg nem érdekel. Szerintem te se foglalkozz vele, meg főleg a saját intim dolgaidat ne tedd ott közzé.

Az ész megáll!

2016. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, ilyen, de még csak hasonló dolgokról sem beszélnék soha munkatársakkal, pedig jóban vagyunk és a férjem is ismerik. :D Itt ismeretlenül egészen más. Pedig nekem volt már hármasom, igaz én nőként nővel szerettem volna kipróbálni a párom mellett. Ha a fenti példa arról szólt volna, hogy a nő egy másik nőt szeretett volna, akkor egészen más lett volna a felállás, de így ugyanaz, mint a támogatott kolléganőnél.
2016. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy hármasnak akkor van értelme ha a résztvevők kölcsönös beleegyezésén és vágyain alapszik. Ha valaki nem, vagy kevésbé akarja nem lesz olyan. A szex egy örömforrás, amíg a résztvevő felnőttek kölcsönös beleegyezésén alapszik addig jó és nem számít a résztvevők száma és neme, de el kell fogadni ha valaki nem nyitott az ilyesmire, hiszen nem vagyunk egyformák. Én egészen biztosan nem erőltetném rá a feleségemre, hogy hármasban csináljuk (szerencére nem is kell, csak partnert nen találunk) és nem is válnék el ha nemet mondana rá. Az pedig amit a kollégáid csinálnak szimplán kettős mérce. Ez olyan mint a megcsalás, van aki szerint elfogadhatóbb ha férfi csinálja, pedig nem, csak az okok és a motivációk illetve a végkimenetel lehetnek mások, de ettől még ugyanolyan szemét dolog.
2016. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!