Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fogad el semmit tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogad el semmit tőlem a párom?

Figyelt kérdés

Elég friss kapcsolat, de leptem már meg csokival vagy kávéval, de soha nem eszi-issza meg előttem, hanem megköszöni és szépen félrerakja, majd később sem jelez, hogy jó volt-e vagy sem. Ez csak nekem furcsa vagy van ilyen?

Én 20/L, ő 22/F



2016. jún. 1. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem bontja fel elotted mert akkor illik megkinalni igy inkabb elteszi hogy az egesz az ove legyen xD

De akkor lenyegeben elfogadja.. Szerintwm ne lepd ot meg tobbet amugy is forditva szokott lenni a fiu lepi meg a csaht

2016. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szoktam nekiállni majszolgatni a cuccokat, amiket kapok. Megköszönöm, jól esik a kedvesség, értékelem, és ennyi. Nem fogom utána még felhozni külön, hogy milyen jó volt, legalábbis ha csokiról van szó, akkor biztos nem. Ha mondjuk valami, amit ő csinált saját kezűleg, az már más nyilván, azt megkóstolnám és meg is dicsérném. Vagy ha esetleg valami olyat hoz (fagyi, valamilyen süti), amit nem árt helyben megenni, akkor nyilván megdicsérem, hogy finom, meg meg is kínálom. De egy tábla csoki esetében azért nem. Valószínűleg nem jutna eszembe utólag dicsérni a csokit, mert fontosabb dolgokról szeretek beszélgetni a párommal, amikor találkozunk.
2016. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy értékeli a figyelmességedet, legfeljebb az ilyen dolgokat nem olyan kitörő lelkesedéssel fogadja, mint azok, akik igen. Ezzel nyilván nagy okosságot írtam, de a lényeg annyi, hogy lehet, hogy a) nem mutatja annyira ki az érzéseit ezzel kapcsolatban b) más módon lehet őt igazán lenyűgözni, nem ilyen fajta apróságokkal.
2016. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elfogadja, csak ad rá, hogy ne mutassa ki, hogy örül-e, vagy sem.

Figyelmeztető jel, és is sokáig éltem egy ilyen érzelem nélküli - vagy rejtegető - emberrel, nem volt jó.

Más típus.

2016. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kavet en meg szoktam inni elotte a csokit stbt en is el teszem, de utana megirom higy finom volt :)
2016. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!