Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom elküldeni orvoshoz

Figyelt kérdés

A barátommal 3éve vagyunk együtt, 1éve nagyon leromlott a szajhigiéniája. Mint kiderült soha nem volt még fogorvosnál még sulival sem(24éves).

Egyre erősebb lett a szájszaga, mostanra eljutott a számomra elviselhetetlen szintre, felfordult már többször a gyomrom. 1m-re tőle is érezni, ha beszél, ásít stb. Nagyon büdös. Néha már ilyen égett fog szag, mint amikor kifúrják az ember fogát olyan szaga is van. Nem tudok őszintén odabújni, ösztönösen elhúzódok,azóta nem is csókolóztunk kb. Az egyik foga bedőlt alapból, első alsó és olyannyira hogy nem tudja tőle kinyújtani a nyelvét max pár mm-re. Így a szexuális életben is 68 van folyamatosan (én orálisan kielégítem de ő mindig tartozik..), kezd zavarni...

Ha felhozom( akkor inkább hazudjak hogy dehogy semmi gond?)akkor duzzog és bevesz egy rágót hogy az majd segít, de az se segít. Mondtam hogy elkísérem, van végre jó fogorvos a körzrtükben de nem akarja mert fél. Én is utálom, sőt nekem ott a nőgyógyász és 4havonta vérvétel a pajzsmirigyem miatt de muszáj.

Naponta 1x mos fogát este, hiába mutattam meg a helyes technikát, nem akarja úgy mosni. Vérzik is az ínye rendesen. Mosás után is így érezni, de fél óra volna visszajön teljesen. Állítólag ő nem érzi...

Jogos, hogy kezd elegem lenni?


2016. jún. 5. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos. Ha már saját maga miatt nem zavarja az igényteleség, érted megtehetné, hogy változtat, de úgy tűnik, nem igazán tisztel téged annyira, hogy ápolt legyen.

Érthető lenne és cseppet sem felszínesség, ha a több hónapi kínlódás és sokadik kérés után, megmondanád, hogy "szívem, ne haragudj, de hiába kértelek, nem változtattál én pedig így nem tudok hozzád vonzódni, ezért jobb lesz, ha szakítunk".

2016. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot és kisérd el, szerintem csak fél nagyon.
2016. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Paradontax fogkrémet vegyél neki segít a vérzésén + vannak nagyon erős és jó szájvízek szerintem az is segítene [link] én ezt használom nagyon erős

persze ne napi 1x használja hanem inkább 3x akkor tuti segíteni fog sokkal jobb mint a rágó ráadásul én is 1x kipróbáltam azóta nem bírok szájvíz nélkül élni

2016. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna!

Mondd meg neki, hogy, ha nem megy, akkor szakítasz, mert számodra elviselhetetlen. Meg jót akarsz neki, hogy ne szoruljon protkóra. Ha nem érti meg, ne sajnáld.

2016. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ettől felfordult a gyomrom. ez már az igénytelenség csúcsa... ha nem kezdene vele semmit, akkor biztosan szakítanék vele. én sem jókedvemben járok orvosokhoz. ráadásul adnak érzéstelenítő injekciót már fogorvosnál, nem is érezni semmit, amit a fogaddal csinál... nem is értem, hogy lehet létezni ilyen szájjal...
2016. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na az a másik. Nekem volt gyökérkezelésem, semmit nem éreztem belőle tényleg. De muszáj.

Azt mondta még hogy más még nem szólt neki..

A szüleinek hasonlóan rossz a szajhigiéniája (apukájának konkrétan egy db sincs már épen mert nem ment el soha) azok nem érzik, kollégák nem fognak, barátok se hisz pasik ráadásul nem kerülnek olyan közel mint én.

2016. jún. 5. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

A hányinger kerülget, most hogy ezt leírtad. Minden tiszteletem a tiéd, hogy ezt bírod. Fúj!

Én választás elé állítanám. Fogorvos vagy szakítás.

2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogorvos a szájszaggal nem tud mit kezdeni csak ha van problémas foga azzal! Ha elmegy is megfog maradni a szájszaga az ellen ő tud csak tenni.
2016. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de neki valószínűleg a rohadó fogát érezni... ha jók lennének a fogai, akkor annyira ordenáré büdös nem lehetne, kivéve ha valami betegsége van. az alap szájszag ellen pedig már használ a szájvíz, rágó...
2016. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!