Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érthetném meg a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthetném meg a barátommal, hogy a problémákat meg kell beszélni?

Figyelt kérdés

Neki ez az első kapcsolata, de a századik ilyen eset után ez már nem mentség...

Ha valamivel megbánt vagy olyat tesz ami nekem rosszul esik, megmondom neki, teljesen nyugodtan, de ő olyankor mindig megsértődik ezen és még ő akad ki, hiába mondom neki hogy nem azért mondtam hogy összevesszünk, ő azt mondja, ezt ő már összeveszésnek tekinti és egy csomószor csúnyán beszél velem ilyenkor... Pedig ha probléma van azt meg kell beszélni, mert ha nem akkor összegyűlik és szakítás lesz a vége.

Emiatt heti egyszer eszembe jut a szakítás és majdnem minden nap sírok, nem tudom már mit tudnék csinálni...


2016. jún. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts. Ő nem hajlandó változtatni, te pedig szenvedsz. Elég egyértelmű.
2016. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sértődékeny a barátod. Nem hiszem, hogy bármit tehetnél ellene. Szerintem felejtős a dolog.
2016. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez, 5 éve küzdök, most is épp ez van, másfél hete nem szól hozzám. Mondjuk ő 35 éves.

Elmagyaráztam már szépen, nem szépen, érveltem, stb, semmi nem használ...

Mondjuk sírni nem sírok, nem érdemes, ez az ő gyenge pontja, hogy nem tudja, hogy kell konfliktust kezelni. Az elején persze bántott, de már nem érdekel... Lehet, hogy nekünk is ez lesz a végünk... Pedig egyébként jól megvagyunk, ritkán van ilyen, de ha egyszer véleményem van...

2016. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, nem tudod megérteni őt, ő sem téged. A vége szakítás lesz úgyis egyszer... ez nem működőképes kapcsolat.
2016. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt barátom is ilyen volt. Nem lehetett semmit megbeszélni,mert azonnal támadásnak vette. Pedig teljesen higgadtan próbáltam volna megbeszélni ha valami nem stimmelt. De nem lehetett vele beszélni,mert ha valamit felvetettem akkor azonnal azt gondolta,hogy veszekedni próbálok,meg hibáztatni. Pedig ilyesmiről szó sem volt, és nem is úgy volt felvezetve.
2016. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!