Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nagyon erőszakos?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon könnyen jön dühbe,a legkisebb dolgok miatt is.Nem rajtam éli ki az agresszióját,hanem másokon,ami néha nagyon kínos.


Példának okáért egy múltheti eset:

Elmentünk együtt sétálni,és vittük magunkkal az ő kutyáját is.Amikor egy zebránál álltunk,egy kb.65-70 év körüli nő a botjával kicsit arrébb tolta a kutyát.Nem nyomta bele a botot,meg nem ütötte,tényleg csak egy kicsit meglökte,mert elég sok ember volt ott,gondolom nem fért el.A barátnőm erre a szokásosnál is borzasztóbb formáját hozta,elkezdett rohadt hangosan ordítani a nénivel,a lehető legtöbb káromkodással.Nem zavarta hogy mindenki minket nézett,én sem tudtam lenyugtatni.Mikor már felváltva mondták el egymást mindennek,kitépte a nő botját a kezéből,és kivágta az úttestre...Azt hittem hogy ott süllyedek el.

Egy másik eset:

Nagyobb bevásárlóközpontban voltunk a pénztárnál.A barátnőm fizetett.Amikor már épp mentünk volna ki,akkor vette észre hogy ezer valahány forinttal kevesebbet adtak vissza.Visszamentünk a pénztárhoz,gondoltam hogy majd megmutatjuk a számlát,és kész.De nem,odament a pénztároshoz,elkezdett kiabálni,aztán a kasszából próbálta kiszedni a pénzt(?)...

Engem ez nagyon idegesít,mert amúgy az ismeretségi köre egy nyugodt,szerény lányként tartja számon,és csak idegenekkel viselkedik így...Mit lehet tenni?

26/F 23/L


2016. jún. 5. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Miert vagy egyutt egy ilyennel?
2016. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A baratnod egy szimpla "ketszinu" (masoknak nem mutatja ezt az arcat mert fel, ugy ertem) kis proli, akit majd egy ilyen beszolas utan valaki ugyis meg fog nevelni. Csak o meg nehogy a fogait szedje ossze majd az uttestrol... en nem egetnem magam vele. Ha nem tud viselkedni, azzal engem is bemutat a vilagnak, mert en vagyok vele. En nem akarok undoritoan neveletlen proli lenni. Ha te igen, akkor maradj vele es sullyedj a foldbe minden egyes ilyen alkalommal es vedd majd a csajt amikor valaki rosszal kezd kotekedni.
2016. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Azt szokták mondani, hogy onnan ismersz meg igazán valakit, hogy hogyan bánik azokkal, akiktől nem függ. Ettől függetlenül én is kiakadtam volna mindkét esetben, bár valószínűleg csak belül robbantam volna fel. XD
2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Janó te vagy az? =D Mondtam már, hogy dob ki a pitsába.
2016. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De az ilyen eseteket leszámítva tényleg rendes lány,bár a viselkedése kezd kissé velem is megváltozni.Régen nagyon aranyos,visszahúzódó volt,csodálkoztam is,hogy vannak még ilyen lányok.Mostanában nekem is ok nélkül beszól,meg ugye idegenekkel veszekedést generál.
2016. jún. 5. 21:52
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem Janó vagyok. :D
2016. jún. 5. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ja, a bántalmazott nők is így kezdik. Mentegetik, kifogásokat keresnek az idegbeteg csávójuknak. Ugye "rendes, kedves ember egyébként", "csak néha üt meg", "csak akkor agresszív, ha fáradt", stb, stb.

Innentől kezdve döntsd el, hogy te szeretnél-e beállni a sorba.

2016. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Írtam neked proivát üzenetet, van tapasztalatom etéren sajnos :)
2016. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Hű öcsém, ennek a csajnak para szeme van, hogy nem vetted észre??? :D
2016. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos? A barátnőd nem erőszakos kedvesem,hanem egy pszichopata állat :D
2016. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!