Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet gyakorolni az adást? Részetek lent.

Figyelt kérdés

Tegyük fel valaki (én) olyan családban nő fel, ahol az anyuka "hideg" olyan értelemben, hogy nehezen mutatja ki az érzéseit. De ez nem jelenti, hogy nincs érzés és szeretet benne, csak nem igazán tanulta meg valami miatt a szüleitől, hogyan kell ezt kimutatni szakszerűen. Tehát pl. hogy mondjuk a férjét soha nem öleli meg emberek előtt, nem puszilja meg stb...


Ez a minta nyilván valamennyire "öröklődött", vagyis én is átvettem valamilyen szinten.


Szerintetek létezik valami módszer, ami segít ezt az adás gyakorlást? Ez a kezdeményező adás...ha valaki érti mire gondolok...


2016. jún. 5. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem olelgettek es en sem lattam hogy a szuleim egymashoz ertek volna valaha. Megis lehet pont ezert de iszonyat erintesfuggo lettem a parkapcsolatomban. Imadom ha simogat es puszilgat es en is szeretem ezt tenni :) Szerintem ha megvan a kotodes es a bizalom akkor elojon lassacskan magatol.
2016. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked ez nem gond...de nekem valahogy mégis azt hiszem...szóval érdekelne, hogyan lehet ezt "fejleszteni"
2016. jún. 5. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy? Nem kell ezt mások előtt csinálni.

A módszer lényege, hogy nincs benne szakszerűség, csak hozzá érsz a másikhoz, megpuszilod köszönésnél, ha még nem jártok. Néha megsimogatod az arcát. Ha zavarba jössz, nem kell elhúzódni, ha nem tanultad ezt meg, ettől elpirulhatsz, ezt nem kell szégyellni. Ha másképp nem megy szóban kedveskedj. Vagy pl. ajándékot adsz, közben megpuszilod, ilyen apróságok. Vagy öntesz neki egy pohár vizet, megsimogatod a vállát. Érted?

2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!