Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne az egy párkapcsolatba, hogy a párotok fent van társkeresőn?

Figyelt kérdés
De elvileg csak "beszélget" meg barátkozik... Én nem hiszek az ilyenekben,hogy csak barátkozik... Sokszor tapasztaltam azt szingliként,hogy aki a párja mellet fent van társkeresőn tök mindegy hány éve van ott regisztrálva de az ilyen ember nem veszi komolyan a párját..Konkrétan az €n példám az,hogy én a kapcsolat elején leszögeztem a barátomnak,hogy nálam az nem fér bele egy kapcsolatba,hogy titokban mellettem az illető neten ismerkedik...Mert annak sosincs jo vége..De nekem a barátom nem emlitette,hogy ő nagyban badoozik... Benézett az emailjeimbe és ott kaptam hirlevelet,hogx a csajok és pasikon tetszek valakinek de én onnan régen letöröltem magam és ezt bizonyitani is tudom..Erre közli,hogy ő badoozik most akkor..Elkor derült ki,hogy ő ezért nyomogatja a telefont állandoan...Neki nem tetszett,hogy én mondtam,hogy nekem ez nem fér bele...Mégis honnan tudnám,hogy tényleg csak barátkozik...Tényleg ennyire rohadt nagy elvárás az,hogy mellettem ne társkeresözzön a barátom???
2016. jún. 10. 08:18
1 2 3 4
 1/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
Nem.
2016. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy aki társkeresőzik melletted az fél lábbal már kint van a kapcsolatból. Nem barátkereső oldal. Megnézném a túloldalt, amikor elmondja hogy ő csak barátkozni akar és van barátnője. :D


Elmondtad, hogy téged ez zavar. Nem változtatott, nem tisztel. A helyedben átgondolnám, hogy mit keresek mellette.

2016. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Macskát szarni esete.
2016. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ismerkedéssel önmagában nincs gond. Nekem is van párom és itt az oldalon ismertem már meg embereket. Azt az oldalt nem ismerem, de ha csak párkeresésre használják a tagok akkor gáz. Ha sima barátkozásra, dumálásra, témák boncolgatására, szabadidős programok szervezésére is használják akkor nem gáz. Szóval szerintem az oldaltól függ. Pl én nem bánnám, ha a párom is néha benézne a gyakorira.
2016. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még társkeresőztem pár éve több olyan férfi is próbált fűzni akiknek volt barátnőjük. Volt aki konkrétan leírta hogy a barátnője épp mellette fekszik és alszik hosszú volt neki a műszak ő meg szeretne velem ismerkedni. Elküldtem melegebb éghajlatra.... én a te helyedben azonnal kiraknám ezt a pasit!!!
2016. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Nem.

Ha barátkozni akar, akkor barátkozzon péntek este, ha elmegy egy sörre a haverjaival. Ne egy társkeresőn.

2016. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon nem férne bele.


1. miért nem veled beszélget?

2. miért nem a barátaival beszélget?


Ott vagy neki te, és jó esetben barátai is vannak.

Ha mégis beszélgetni szeretne idegen emberekkel, akkor miért nem egy olyan oldalon van fönt, ahol azonos érdeklődési körrel rendelkező emberek gyűlnek össze? Fórumokon pl? Az hihető lenne, hogy tényleg beszélget. Mondjuk a társkeresőn is azonos az érdeklődési kör, TÁRSAT/SZEXPARTNERT KERESNEK!


Aki szereti a párját, nem megy fel ilyen oldalakra.

2016. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mióta divat a mai világban nyíltan a barátunk/barátnőnk előtt másik párt keresni... alapból nem szép dolog másik partnert keresni magunknak, amíg tart a kapcsolat, de hogy ezt még próbáljuk elfogadtatni a jelenlegivel is...hihetetlen...
2016. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem szép dolog,hogy ilyen oldalakon lóg! Én is voltam így...Vége is lett elhagyott egy másikért.Nem is bánom!
2016. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!